sebajna
10.05.05, 22:33
Witam!
Moje pytanie pewnie troche smieszne sie wyda, ale ja naprawde nie wiem. Moje
dziewczynki maja 7 tyg i do tej pory przegotowywalam, tak dla pewnosci, bo
lepiej chyba byc nadgorliwym niz nie, jesli sie nie jest pewnym. A Wy jak
robicie? Acha, i jeszcze jedno pytanie. Wedlug instrukcji mieszanke trzeba
rozrabiac w wodzie 40 stopni. Ja sie tego trzymam, ale moj maz nie zawsze i
kiedy go upomnialam, to powiedzial zebym mu podala jakis racjonalny powod,
dlaczego np. 50 albo 60 stopni nie moze byc. Dlaczego?
Pozdrawiam.