mala.ela
21.11.05, 08:14
co mam zrobic? moja mała (5 tygodni) ma katar od kilku dni, zastanawiam sie
zreszta czy to nie sapka (o której przeczytałam tu na forum) bo w nocy jakoś
katarku nie widac ale rano budzi sie z kompletnie zapchanym noskiem. No i tu
jest problem: Monia ma trudnosci z oddychaniem a ja jej nie potrafie pomóc bo
nie umiem w żaden sposób odsysac glutków! Zakraplam jej nosek Tetrisalem, to
co widac wyciągam patyczkiem ale i tak większosc zostaje w nosku. Co robic?
Aha, przeczytałam ze jak się połozy dziecko na brzuszku to ta flegma ma
spływac. Którędy? Bo małej czasem wtedy wyleci taka flegma ale w sposób jakby
jej sie ulewało: ustami (pomieszane jest to czasem z odrobiną mleka). Ma jej
to wylatywac noskiem?