roninek17
11.01.06, 20:05
Od dwóch tygodni jestem szczęśliwym tatą, chciałbym być super i staram się
bardzo. Mam pytanie (już byłem na kolkach, wzdęciach) ale nie jestem pewien co
jest mojemu synkowi, czasami - nieregularnie (raz po południu, raz wieczorem)
ma takie jakby skórcze brzuszka - trwa to co kilka sekund (max przez około 4
godziny) i wtedy płacze - urodził się w 37 tygodniu ale ważył 3100 po
wypisywaniu ze szpitala, wczoraj bylismy u pediatry od wczesniaków, przytył do
3500 a na ten stan powiedziala zeby dawać dziecku herbatke plantex. Nie wiem
czy sa inne sposoby, zonka moja karmi piersią, narzyciła sobie ostrą dietę. Co
mozna i ewentulanie jak podawać takiemu szkrabowi, nie bardzo chcialibysmy
poic butelką kiedy ładnie je z piersi (mniej więcej co 2 godziny). Może tropem
jest, ze niebardzo chce mu się odbijać - czasami 15 minut noszenia i nic,
ulewał moze 2 razy, karmiony jest piersia na leżąco - tak zaczął w szpitalu i
tak sssie teraz. Jeżeli tema już był wałkowany to przepraszam - po prostu tata
się martwi.