Dodaj do ulubionych

Usnął na podłodze :))

27.02.06, 13:35
Siedzę sobie przy kompie, czytam Wasze posty, młody ( 3,5 m-ca ) leży na
podłodze i bawi się zabawkami na stojaczku, gada do nich, krzyczy i takie
tam. Nagle cisza. Patrzę, a on obrócił się na boczek i uderzył w kimonko (
usnął jak kto woli). Tylko mu podmieniłam kciuk w buzi na smoczek i nakryłam
kocykiem. A piszę to dlatego, żeby pokazać zagorzałym przeciwniczkom metody
uśnij wreszcie, że nawet dzieciaczek nauczony zasypiać tą metodą ( jak mój
Kacper), jak juz się nauczy to nie ma problemu z wakacjami, wizytami u
dziadków itp.( gdzie nie ma własnego łóżeczka). Po prostu, jak chce spać to
usypia gdzie akurat leży.
A ja dalej czytam Wasze posty
Buźki
Obserwuj wątek
    • sabana Re: Usnął na podłodze :)) 27.02.06, 13:58
      szkoda że nie mozemy go zobaczyć...może zrobisz zdjęcie?
      moja w kojcu tuz przy mnie, ładnie się bawi.
      pozdrawiamy.
      • paskowka1973 Re: Usnął na podłodze :)) 27.02.06, 14:34
        Niestety nie mam cyfrówki, ale jak tylko zakupię wkleję zdjęcie małego.
        Pozdrawiam
    • ally5 Re: do paskowka 27.02.06, 15:55
      piszę niejako do Ciebie, bo rozumiem, że macie już za sobą naukę zasypiania
      metodą Uśnij ... Mam też wielką nadzieję, że przeciwniczki tej metody tu nie
      trafią (Twój tytuł zamylawink) bo gdzi tylko chcę się czegoś dowiedzieć nt tej
      metody, to trafiam na niezbyt elegancką i nic mi nie dającą wymianę postów.
      Jesli możesz napisz ile trwało to U Was, ile Synek ma miesięcy, który moment
      był najgorszy, ile najdłużej płakał zanim zasnął i czy nigdy się nie złamałaś.
      Ja zaczęłeam dziś rano, teraz mój Synek Spi dziś po raz drugi uśpiony tą
      metodą. Dlaczego zdecydowałaś się na tę metodę? Ja dlatego, że mój Synek budzi
      się każdej nocy od 15 do 60 razy i zasypia tylko wtedy gdy dam mu butelkę z
      wodą. Pozd.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka