emrah
03.06.06, 21:31
no wlasnie, wyrazne polecenie mojego pediatry (mieszkamy w niemczech)od
dziesiatego mies krowie,
ale czytajac to forum i rozne polskie gazety tyle slysze na temat mleka i ze
krowie podawac mozna od 3 roku zycia i ze krowie tak bardzo uczula itp.
co wy na to?????????