Dziewczyny czy jak Wasze maluszki ulewają , bo np. mają refluks (moja mała ma:
() To czy dajecie Nutriton przed każdym bąź w trakcie każdego posiłku czy np.
2 razy dziennie?
A i czy to prawda że jabłko wzmaga refluks? Oraz ,że powoduje, że kupki są
częściej robione?
Pozdrawiam