Dodaj do ulubionych

Nutriton, refluks

15.07.06, 18:24
Dziewczyny czy jak Wasze maluszki ulewają , bo np. mają refluks (moja mała ma:
() To czy dajecie Nutriton przed każdym bąź w trakcie każdego posiłku czy np.
2 razy dziennie?
A i czy to prawda że jabłko wzmaga refluks? Oraz ,że powoduje, że kupki są
częściej robione?
Pozdrawiamsmile
Obserwuj wątek
    • alfikus Re: Nutriton, refluks 15.07.06, 21:11
      Nikt mi nie pomoże? smile
    • tysia77 Re: Nutriton, refluks 15.07.06, 22:12
      Nie napisałaś w jakim wieku masz dziecko,ja dodawałam nutriton do mleka. Dawałam 2 czubate miarki na 180ml mleka(na producent zaleca większe ilości)
      • alfikus Re: Nutriton, refluks 16.07.06, 19:53
        Mała ma 6.5 miesiąca. Pediatra mówiła żeby dawać dwa razy dziennie np. do
        słoiczka albo 15 min przed karmieniem (karmię piersią). Ja daję do słoiczka z
        obiadkiem i potem drugi raz do deserku. Nie wiem czy dwa razy to nie zamało,
        chociaż faktycznie nie ulewa tak jak przedtem. Daję jedną miarkę wymieszaną z
        15 ml wody. Nie wiem czy to nie za mało, bo na opakowaniu jest napisane:
        -Karmienie piersią: od urodzenia 1 miarka/15ml wody
        -Karmienie butelką: od urodzenia 2 miarki
        od 4 miesiąca życia 3 miarki

        Nie wiem czy dawać jedną miarkę (bo jest na piersi) czy trzy miarki bo ma 6
        miesięcy (ale nie jest na butli)

        Może to idiotyczne, ale kompletnie zgłupiałam i nie wiem ile miarek dawać.smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka