witam, mam takie oto pytanko: wprowadziłam do diety mojego półrocznego synka
mięsko (w słoiczkach), jak często powinien je dostawać docelowo? czy
codziennie? wiem, że dorosłym nie zaleca się codziennego spożywania mięsa, a
le z drugiwj strony chyba w takiej porcji (pół słoiczka zjada na raz)nie ma go
zbyt dużo? jak Wy karmicie swoje maluchy? i jeszcze jedno - czy powinnam już
zacząć wprowadzać żółtko? w jakiej ilości? dzięki za podpowiedzi

pozdrawiam
- mama Kacperka