Dopóki karmię piersią, to ponoć nie muszę dawać mleka modyfikowanego.
Powiedzcie mi proszę, czy konieczne jest podawanie dziecku takiego mleka jeśli
przestaję karmić piersią. Domyślam się że konieczne, bo chyba wszyscy tak
robią. Co zawiera mleko modyfikowane że jest niezbędne? Wapń? Dobrze myślę? I
do jakiego wieku trzeba je podawać? I tak naprawdę czym kierować się
wybierając mleko modyfikowane? Smakiem? I dlaczego jak wspomniałam lekarzowi o
mleku krowim to ten niemal zbladł i powiedział że nie można "bo teraz się nie
daje"... Mnie takie argumenty po prostu nie przekonują. Może te pytania wydają
się heretyckie, ale ja naprawdę nie mam o wielu rzeczach pojęcia, a nie lubię
robić czegoś "bo tak trzeba" tylko lubię znać konkretny powód własnych działań