18.08.06, 09:42
bylam ostatnio u pediatry, ktora powiedziala zebym nie podawala mojemu 3
miesiecznemu dziecku zadnych witamin( cebionmulti i wit d3) skoro jest minimum
3 godziny na spacerze. jak wy myslicie? bo co lekarz to co innego
mówi,poniewaz poprzednia pediatra powiedziala zeby dawac te witaminy
naprzemian , co drugi dzien. nie wiem co robic
Obserwuj wątek
    • szarlota123 Re: witaminy 18.08.06, 10:36
      moja tez powiedziała zeby nie dawac witamin, tylko d3 , ale jak byłam u innej
      powiedziała zeby dawac, wiec daję, czasami mi się zapomina więc nie dostaje
      codziennie tylko co 2 dzien, a czasmi codzienie. Wydaje mi sie że co lekarz to
      inna opinia
      pozdr

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka