hej! moj synek skonczyl 5 miesiecy i wlasnie zaczelam wprowadzac nowe pokarmy.
Pediatra polecila mi najpierw kleik ryzowy na moim mleku - zastanawiam sie czy
Wy tez zaczelyscie wlasnie od kleikow czy tez od warzyw i owoców? Chcialam się
tez zapytac czy podgrzewacie swoje mleko w podgrzewaczu po wyjeciu z lodowki
czy pozostawiacie je "na chwile" aby uzyskalo temperature pokojowa. I jeszcze
jedno pytanko - jak czesto i ile za jednym razem podajecie kleiku?? z gory
wielkie dzieki za odpowiedzi