Dodaj do ulubionych

czy to kolka

23.08.06, 20:29
Mój miesięczny synek zasypia i po jakimś czasie budzi się, pręży wigina a za
moment zaczyna potwornie krzyczeć.Robi się przy tym purpurowy.Jak go podniose
od razu się uspokaja i po przytuleniu śpi dalej.czy tak wygląda kolka? Ta
sytuacja ma miejsce tylko wieczorem i jak na razie stało się to tylko dwa
razy.
Obserwuj wątek
    • przyszla_mama1 Re: czy to kolka 23.08.06, 20:32
      kolka to chyba nie ale moze dokucza mu brzuszek bo przy koleca dzieje sie duzo
      gorzej (przynajmniej mi sie tak wydaje bo moj synek dzieki Bogu nie cierpial z
      tego powodu) tzn dziecko wrzeszczy codziennie o mniej wiecej podobnych
      godzinach nic mu nie pomaga mam na mysli cyc itp. wydaje mi sie ze twojego
      synka boli brzuszek moze jesli karmisz pij herbatke koperkowa albo malemu dawaj
      herbatke na trawienie z hippa lub tez koperkowa.. masuj brzuszek zginaj i
      dociagaj mu nozki zeby gazy uciekly u nas to pomagalo. (ps z masowaniem i
      zginaniem to musisz odczekac troche nie tak odrazu po jedzeniu bo moze mu sie
      zwrocic.)
    • ulfa Re: czy to kolka 23.08.06, 20:34
      Jeśli się pręży, ma twardy brzuszek to może to być rodzaj kolki (ale nie
      musi smile ). Spróbuj masować mu brzuszek, jeśli będzie więcej krzyczał i się
      prężył to polecam Greep water (chyba tak się to pisze) albo espumisan w
      kroplach dla malucha, a dla ciebie herbatki koperkowe
    • 5_monika Re: czy to kolka 23.08.06, 20:50
      raczej kolka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka