Dodaj do ulubionych

Problem- spanie i jedzenie

21.10.06, 09:40
Witam

Moj synek ma juz ponad 9 miesiecy.
Mamy 2 problemy:
- spi z nami w lozku i nie ma mowy zeby go przeniesc do jego lozeczka. Ryk
przerazliwysmile
- drugi problem to jedzenie w nocy. do tej pory byl cycek, ale wczoraj
sprawdzilismy ile tak naprawde je i dalismy mu butle jak sie budzil- w ciagu
nocy zjadl 3 butelki po 150 ml.

Jak go oduczyc! Prosze o pomoc!! Zaznaczam ze jak jest glodny w nocy to
natychmiast placze - przerazliwie - a jak juz dostanie butle to usypia z
usmiechem smile

pozdrawiam


aga
Obserwuj wątek
    • cynamonowe_mysli Re: Problem- spanie i jedzenie 21.10.06, 10:32
      problem z lozeczkiem rozwialam w taki sposob ze zdjelam jedna burte lozeczka i
      przysunelam jego lozeczko do swojego materaca...maly mial wrazenie ze spi ze
      mna a ja mialam go na wyciagniecie reki. pozniej zalozylam znow burte ale nie
      dsuwalam lozka a pozniej powoli odsuwalam coraz dalej az doszlo do kacika w
      ktorym lozko stalo pierwotnie. co do jedzenia...moze sprobuj dac mu cos
      cieplego w stylu herbatka czy cos...? moze chce mu sie pic tylko albo ma
      potrzebe ciagniecia butelki ??

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka