Witam
Moj synek ma juz ponad 9 miesiecy.
Mamy 2 problemy:
- spi z nami w lozku i nie ma mowy zeby go przeniesc do jego lozeczka. Ryk
przerazliwy

- drugi problem to jedzenie w nocy. do tej pory byl cycek, ale wczoraj
sprawdzilismy ile tak naprawde je i dalismy mu butle jak sie budzil- w ciagu
nocy zjadl 3 butelki po 150 ml.
Jak go oduczyc! Prosze o pomoc!! Zaznaczam ze jak jest glodny w nocy to
natychmiast placze - przerazliwie - a jak juz dostanie butle to usypia z
usmiechem
pozdrawiam
aga