kasiamarkusowa 15.01.07, 16:05 juz nie wiem co robic... moja 3 tyg. córka od 6 rano dzis do teraz czyli juz 16... nie spi wcale tylko płacze...co jej jest???? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
amwaw Re: co robic?? 15.01.07, 16:10 Może błąd dietetyczny( np soczek pomarańczowy), a moze co innego. Odpowiedż na zadane pytanie :Isc do lekarza. Odpowiedz Link Zgłoś
hipopotamama Re: co robic?? 15.01.07, 16:21 Pewnie jest zmęczona. Niestety dzieciaczki już tak mają. Płaczą bo są zmęczone i chcą spać i przez to, że płaczą nie mogą zasnąć Odpowiedz Link Zgłoś
hipopotamama Re: co robic?? 15.01.07, 16:25 aaaa...i moja rada. Włóż ją na kilka minut do ciepłej wanny, pomasuj, pośpiewaj, rób wszystko co uspokajające. Ubierz ją (byle bez zbędnych ekscesów, może przecież być w samym body, długie ubieranie tylko ją rozzłości), dobrze nakarm i jeżeli to jest to to sama odpłynie. Odwagi! Odpowiedz Link Zgłoś
amwaw Re: co robic?? 15.01.07, 16:31 10h ryk jako efekt zmęczenia???Nawet bardzo zmęczony 3tygodniowy noworodek za wygraną i w końcu padł ...Nierealne. Odpowiedz Link Zgłoś
miciek6 Re: co robic?? 15.01.07, 16:35 Może kolka? zawiń ciasno w kocyk--pokołysaj. Jak płacze? Czy z przerwami czy pręży się -czy robiła kupę? Może głodna ? Może pic sie chce --troszkę wiecej napisz Odpowiedz Link Zgłoś
hipopotamama Re: co robic?? 15.01.07, 16:35 A 10h wzdęcia jest twoim zdaniem realne? Zresztą nie chodzi o to co komu się wydaje tylko o to żeby dziewczynie pomóc, a każda ma inne doświadczenia z dziećmi i każda rada może okazać się tą właściwą. Odpowiedz Link Zgłoś
amwaw Re: co robic?? 15.01.07, 16:52 Przy wzdęciach dzieciak nie wyje tylko się pręży.10h ból brzucha po błędzie dietetycznym jest jak najbardziej realny, 10h atak kolki?Bez problemu.10h ryk bo np boli ucho?Też bez problemu. Natomiast 10h wycia bo dziecko jest zmęczone z pewnością nie. Zresztą dziecko ma 3tyg a to oznacza, że w ciągu tych 10ciu godzin na pewno miało już drzemkę. Dziewczynie może pomóc lekarz. Odpowiedz Link Zgłoś
hipopotamama Re: co robic?? 15.01.07, 17:18 Nie będę się z Tobą licytować. Będę się bardzo cieszyła jeżeli okaże się, że masz rację byle temu maleństwu coś pomogło. Odpowiedz Link Zgłoś
kasiamarkusowa Re: co robic?? 15.01.07, 16:51 diete mam rygorystyczna..nie jem nic zakazanego... być może to rzeczywiście zmęczenie tej małej...no sama nie wiem... Odpowiedz Link Zgłoś
amwaw Re: co robic?? 15.01.07, 16:56 Zadzwoń do przychodni- albo poproś o połączenie z pediatrą albo poproś o wizytę domową. W najgorszym razie wezmą Cię za przewrażliwioną mamę,ale na dobrą sprawę- niedługo pewnie zamykają przychodnię, a kolejnych 10ciu godzin płaczu chyba ani wy ani mała nie zniesiecie,a wizyta na sotrym dyżurze nie należy ani do przyjemności ani nie jest najzdrowsza da 3 tygodniaka( dzieci z zapaleniem płuc i inne takie...). Zadzwoń. Odpowiedz Link Zgłoś