nowamz
17.04.07, 10:33
w pokoju.Ja śpie tzn, ja w łóżku, a dziecko w łóżeczku i tak sie zastanawiam
czy nieprzejść już do drugiego pokoju.Dodam, że Pawełek ma 9,5 mieiąca jest
na piersi i budzi sie do niej 1;2 razy; bardzo rzadko 3;4 razy.Boje sie że jak
będe w drugim pokoju to nie usłysze, pokuj przymykam żeby nie wchodził pies
tam.A jak jest u was?