Dodaj do ulubionych

Czesc dziewczyny

04.10.07, 09:49
moge do was dołączyć?

tez naleze do karmiących ianczej, przeszłam karmienie drenem po
palcu, sns-em tak sie balam butli, w koncu skapitulowalam i od 2 mcy
karmie butlą i odciagal lactina medeli z wypozyczalni.
Niestety moje piersi w porywach po 6 h nieodciagania wydolą jedynie
150 ml a to mala zjada na jeden raz. Dokarmiam ja w nocy bebilonem
pepti.
chcialabym tak poodciagac do pół roku i potem juz chyba dam spokój.
Pozdrawiam wszytskie odciągajace i nie tylko.
Obserwuj wątek
    • monikaa13 Re: Czesc dziewczyny 04.10.07, 13:44
      jezeli masz za malo mleka proponuje sciagac czesciej io dluzej, co 3
      godziny w dzien a nawet czesciej i co 4 w nocy, po paru dniach
      powinno byc lepiej

      ja tez odciagalam tylko do pol roku i tez dokarmialam, ale ja to z
      tych leniwych i nie chcialo mi sie sciagac w nocy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka