blanka0
04.10.07, 09:49
moge do was dołączyć?
tez naleze do karmiących ianczej, przeszłam karmienie drenem po
palcu, sns-em tak sie balam butli, w koncu skapitulowalam i od 2 mcy
karmie butlą i odciagal lactina medeli z wypozyczalni.
Niestety moje piersi w porywach po 6 h nieodciagania wydolą jedynie
150 ml a to mala zjada na jeden raz. Dokarmiam ja w nocy bebilonem
pepti.
chcialabym tak poodciagac do pół roku i potem juz chyba dam spokój.
Pozdrawiam wszytskie odciągajace i nie tylko.