pocalina
12.12.07, 10:28
Moj 3 m-czny synek od 3 tygodni strasznie caly dzien trze oczy. I to
nie na sen, bo przeciez jak spi dlugo, to by caly dzien nie tarl.
Ale ciagle trze i trze. Czy to uczulenie? I na co moze byc? Moze byc
na czekolade lub mleko, ktore zaczelam juz jesc, mimo ze karmie
piersia? Czy moze to efekt suchosci w mieszkaniu? Pod koniec dnia od
tego tarcia robia mu sie czerwone dookola na powieczkach.