a.stalowa
16.12.07, 11:28
Moja mala ma 6 tyg i wystajacy pepuszek,pediatra powiedziala,ze to
przepuklina pepkowa i ze wchlonie sie w przeciagu roku.
Podklejamy prawie codziennie pepuszek naszego malenstwa
plastrami .Na poczatku kupowalismy takie specjalnie do tego
stworzone na pepuszek,ale sa bardzo duze i uczulaja skore.Moje
pytanie do Was czy rzeczywiscie pepuszek sie wchlonie i ile to
zajmie,i jakich plastrow Wy uzywacie i czy w ogole podklejacie
pepuszki?