13.03.08, 11:59
czym czeszecie geste włosy rocznej dziewczynki??szczotka ale jaka??
Obserwuj wątek
    • aniulka_ba Re: włosy 13.03.08, 17:45
      A może grzebień - ten co występuje w kompletach ze szczotką Baby Ono. Mam taki,
      ale nie mam czego nim czesać, mogę Ci odstąpić, jak go znajdę.
    • limmar Re: włosy 13.03.08, 20:27
      Po kąpieli miękką szczotką
    • wegatka Re: włosy 13.03.08, 21:55
      Różową, taką specjalną dla blondynek.
      • mamaguciusia najelpiej szczotka z mikkiego włosia 14.03.08, 13:39
        mozna je kupic w sklepach fryzjerskich i przyda sie na lata.Nie
        ciagnie i nie drapiesmile
        • mamaguciusia z naturalnego włosia miało być. 14.03.08, 13:42
    • osa551 Re: włosy 14.03.08, 15:29
      grzebieniem z szerokimi "zębami"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka