gruszki0 13.03.08, 11:59 czym czeszecie geste włosy rocznej dziewczynki??szczotka ale jaka?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aniulka_ba Re: włosy 13.03.08, 17:45 A może grzebień - ten co występuje w kompletach ze szczotką Baby Ono. Mam taki, ale nie mam czego nim czesać, mogę Ci odstąpić, jak go znajdę. Odpowiedz Link Zgłoś
mamaguciusia najelpiej szczotka z mikkiego włosia 14.03.08, 13:39 mozna je kupic w sklepach fryzjerskich i przyda sie na lata.Nie ciagnie i nie drapie Odpowiedz Link Zgłoś