Dodaj do ulubionych

Altacet???

19.01.09, 14:18
Witam

mam pytanie. Moja córcia ma w tej chwili skończone 7 tygodni, pani
doktor (szczepienie) po obejrzeniu Małej poleciła smarować jej
cycuszki altacetem, ale po co???
Wiem że powinnam spytać o to właśnie Ją, ale podczas tego całego
zamieszania (Mała przeokropnie płakała po 2 szczepionkach) poprostu
tego nie zrobiłam. A teraz zastanawiam się: smarować czy nie? I po
co tak mam robić?
Dodam tylko, że nie widze nic dziwnego w jej "placuszkach"

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • ivitka Re: Altacet??? 19.01.09, 14:25
      Ja nie widzę powodu smarowania "cycuszków' altacetem. Może chodziło
      o smarowanie miejsca szczepienia, a nie "cycuszków".
      • comsi-0 Re: Altacet??? 19.01.09, 14:48
        Właśnie ja też nie widze powodu. I dlatego tego nie robię, ale pytam
        z ciekawości. Zapytam o to doktorki na następnej wizycie (to dopiero
        po połowie lutego)
        O mijscach po szczepieniu też mówiła żeby tym smarować.
        • ivitka Re: Altacet??? 19.01.09, 14:52
          A może wybierz się do niej wcześniej, albo chociaż zadzwoń i
          zapytaj, czy dobrze zrozumiałaś.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka