10.02.09, 17:54
tak sobie patrzę na to moje dziecko i myślę jak to dobrze że ono
jest mimo wszystko i wbrew wszystkiemu...
Obserwuj wątek
    • pecia2 Re: refleksja 10.02.09, 18:44
      zgadzam sięsmile
      • aniniaw Re: refleksja 10.02.09, 19:05
        dokladnie......ja bardzo nie chcialam dziecka-a tera patrze jak spi i niewyobrazam sobie bez niej
        • maksik-80 Re: refleksja 10.02.09, 21:38
          Ja zawsze chciałam ale nie wiedziałam że aż tak bardzo i strasznie teraz żałuję że czekałam tak długo i nie zdecydowałam się "mimo wszystko i wbrew wszystkiemu..." wink
    • zazou1980 Re: refleksja 10.02.09, 21:02
      moje w sumie też, bo i tak prędzej czy później bym jakieś chciała mieć wink i będę
      starać się być najlepszą mamą i dać młodej wszystko czego będzie potrzebowała. i
      tylko czekam kiedy ta miłość macierzyńska przyjdzie, bo to co czuję do niej to
      chyba jednak nie to ...
      • belzio Re: refleksja 11.02.09, 19:45
        u mnie było podobnie ale teraz zeżarłabym każdego kto chciałby
        skrzywdzić mojego okruszka
    • delfinek1409 Re: refleksja 10.02.09, 21:29
      Pięknie napisane...
      Zawsze chciałam być mamą, ale aż do chwili, gdy po raz pierwszy przytuliłam mojego Delfinka nie wiedziałam, że można kogoś pokochać tak od razu, tak bezwarunkowo, tak bardzo jak Jego....
      • darkam1 Re: refleksja 10.02.09, 22:15
        własnie matczyna miłość jest bezwrunkowa. I to jest najpiekniejszesmile
        • agar2208 Re: refleksja 10.02.09, 23:21
          My z mężem czasami jeszcze nadal nie możemy uwierzyć , że mamy takie cudowne
          maleństwo. Długo się o nie staraliśmy i czasami, pomimo ze synek ma już prawie 9
          mc nie możemy uwierzyć , ze jest w końcu z nami.
          Jest największym naszym szczęściem i tak juz będzie na zawsze smile
    • klonia26 Re: refleksja 11.02.09, 10:22
      Ja najpierw płakałam...że nie ucieszyły mnie 2 kreski, że nie jestem
      oczarowana, że jak ja poród przeżyję, że się nie nadaję, a
      teraz...po 9 miesiącach ciążenia i 4 miesiącach po porodzie płaczę
      jak się do mnie uśmiecha bo jeszcze nigdy w życiu nie byłam taka
      szczęśliwa...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka