belzio 10.02.09, 17:54 tak sobie patrzę na to moje dziecko i myślę jak to dobrze że ono jest mimo wszystko i wbrew wszystkiemu... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aniniaw Re: refleksja 10.02.09, 19:05 dokladnie......ja bardzo nie chcialam dziecka-a tera patrze jak spi i niewyobrazam sobie bez niej Odpowiedz Link Zgłoś
maksik-80 Re: refleksja 10.02.09, 21:38 Ja zawsze chciałam ale nie wiedziałam że aż tak bardzo i strasznie teraz żałuję że czekałam tak długo i nie zdecydowałam się "mimo wszystko i wbrew wszystkiemu..." Odpowiedz Link Zgłoś
zazou1980 Re: refleksja 10.02.09, 21:02 moje w sumie też, bo i tak prędzej czy później bym jakieś chciała mieć i będę starać się być najlepszą mamą i dać młodej wszystko czego będzie potrzebowała. i tylko czekam kiedy ta miłość macierzyńska przyjdzie, bo to co czuję do niej to chyba jednak nie to ... Odpowiedz Link Zgłoś
belzio Re: refleksja 11.02.09, 19:45 u mnie było podobnie ale teraz zeżarłabym każdego kto chciałby skrzywdzić mojego okruszka Odpowiedz Link Zgłoś
delfinek1409 Re: refleksja 10.02.09, 21:29 Pięknie napisane... Zawsze chciałam być mamą, ale aż do chwili, gdy po raz pierwszy przytuliłam mojego Delfinka nie wiedziałam, że można kogoś pokochać tak od razu, tak bezwarunkowo, tak bardzo jak Jego.... Odpowiedz Link Zgłoś
darkam1 Re: refleksja 10.02.09, 22:15 własnie matczyna miłość jest bezwrunkowa. I to jest najpiekniejsze Odpowiedz Link Zgłoś
agar2208 Re: refleksja 10.02.09, 23:21 My z mężem czasami jeszcze nadal nie możemy uwierzyć , że mamy takie cudowne maleństwo. Długo się o nie staraliśmy i czasami, pomimo ze synek ma już prawie 9 mc nie możemy uwierzyć , ze jest w końcu z nami. Jest największym naszym szczęściem i tak juz będzie na zawsze Odpowiedz Link Zgłoś
klonia26 Re: refleksja 11.02.09, 10:22 Ja najpierw płakałam...że nie ucieszyły mnie 2 kreski, że nie jestem oczarowana, że jak ja poród przeżyję, że się nie nadaję, a teraz...po 9 miesiącach ciążenia i 4 miesiącach po porodzie płaczę jak się do mnie uśmiecha bo jeszcze nigdy w życiu nie byłam taka szczęśliwa... Odpowiedz Link Zgłoś