02.11.04, 22:00
Mam pytanie nie cierpiące zwłoki. Czy są dzieci urodzone 1.11.Mojej siostry
synek, Michałek urodził się właśnie tego dnia. Jak dzieci urodzone w dniu
Wszystkich Świętych obchodzą urodziny (a może przenosicie świętowanie
rocznicy narodzin na inny dzień)?
Obserwuj wątek
    • malgog Re: 1.11.2004 03.11.04, 09:56
      ale dlaczego przenosic urodziny ???
      przecież ten dzień w kościele katolickim jest dniem wesołym, a nie smutnym,
      to tylko my tak na smutno obchodzimy ten dzień, bo za chwilkę są zaduszki (to z
      kolei na smutno)

      Pa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka