ciesze sie ze u was wszystko ok

))))))
u nas tez po wizycie
wszystko pieknie, wyniki super
mlody ma wszystkie wymiary takie same 33w1d co rzadko sie zdarza i jest
tydzien straszy. wazy 2350g.
niestety lezy posladkowo, troche sie przerazilam bo caly czas byl glowa w
dol, no coz pozostaje wierzyc ze jeszcze ma dosc miejsca aby sie odwrocic.
niestety prawo w polsce nie widzi wskazan do cesarki przy takim polozeniu i
jesli sie nie odkreci to bedziemy cos kombinowac, zeby mi ktos "wynalazł"
wskazania zdrowotne do cc, bo porod posladkowy moze byc niebezpieczny. przy
okazji mam pytanko czy ktoras tak rodziła?????? albo kombinowala wskazanie do
cc?????
waga jednak +11 kg czyli znow 2kg/msc. gin sie smial ze moja ciza przebiega
wzorowo. aaaaaaa i szyjka ciagle powyzej 3 cm czyli jeszcze 3 tyg spokojnie
da rade, wiec szew mnie ominał

))))))))))))
nastepna wizyta za 3 tyg, mam jeszcze zrobic KTG, i swieze wyniki moczu, WR i
proby watrobowe.
remont mieszkanka ruszul pełną para, niestety dzis byla przymusowa przerwa bo
zadzwolnili do nasd z milicza ze wlaczyli wode i nasz domek letniskowy plywa,
okazalo sie ze zima poszedl zawor i trzeba go bylo wymienic. na szczescie
zalalo tylko podloge

)))))))) reszat suchutka.
nastroj tez super

)))))) z damianem brykamy na podworku, alez jest
pieknie

))))
jeszcze tylko 3 tygodnie i trzeba bedzie myslec o porodzie. rany ale tez czas
leci ...............
buziaczki dla wszystkich