Dodaj do ulubionych

Do marianna72

29.05.05, 12:12
Przeczytałam w którymś z postów że mieszkasz we Włoszech.Możesz napisać gdzie?
Ja jestem związana z tym krajem bo mój ojciec jest włochem i bardzo często
tam bywałam.Trochę tęsknie ale nie mam czsu żeby się wybrać.Zawsze coś.Jedna
ciąża teraz druga praca itd.Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • marianna72 Re: Do marianna72 29.05.05, 13:25
      Miezkam na polnocy w okolicach Bresci ( 20 km na polnoc od Bresci teran
      gorzysty) A Twoj tata mieszka we Wloszech jak rozumiem?
      Teraz pewnie nie predko sie wybierzasz z maluszkiem chociaz ja w lipcu jade do
      Polski ( ciesze sie na te podroz dlugo mnie nie bylo)
      Pozdrowienia
      • coco14 Re: Do marianna72 29.05.05, 15:34
        Mój tata pochodzi z Mediolanu ale od 28 lat mieszka w Polsce.Często odwiedza.My
        (ja i mąż) przed narodzinami pierwszego dziecka jeździliśmy zawsze w dolomity
        przez 6 lat.I od tamtej pory nie byłam we Włoszech(córcia ma 5 lat).Dlatego
        trochę mi tęskno.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka