agusiek09 03.08.05, 14:37 ja zastanawiam sie nad solcem ale wiem że tam teraz tłoczno strasznie więc ewentualnie praski. A wy mamusie gdzie chcecie urodzić? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mamaanieli Re: wybrałyście już szpital? 03.08.05, 15:05 TYlko Solec - to będzie mój trzeci poród w tym szpitalu. Mam termin na 24, a ty? Odpowiedz Link Zgłoś
sylwia_zi Re: wybrałyście już szpital? 03.08.05, 15:16 Ja też Solec, ale ja mam termin na 31.08. Jest tłoczno i to bardzo, bo są 3 porodówki zamkniete podobno - Inflancka, Czerniakowski, ale nie wiem na ile to dobra informacja. Poza tym teraz jest bardzo duzo rodzących - ale to się może zmienic w kazdej chwili - mam nadzieję... Na Solcu pracuje moj nie-mąż wiec mam informacje kazdego dnia niemalze co się dzieje. Od wtorku bede chodzic na indywidualna szkolę rodzenia do tamtejszej poloznej. Wiem, ze teraz jest tam daramat bo nie ma klimatyzacji... ale mam nadzieje, ze w terminie kiedy my będziemy rodzić fala upałów to juz bedzie przeszłość Pozdrawiam, Sylwia. Odpowiedz Link Zgłoś
mamaanieli Re: wybrałyście już szpital? 03.08.05, 15:19 Do Komosy? Jeśli tak, to bardzo dobrze wybrałaś, przetestowałam. Ale zajęcia odbywają się w szkole podstawowej niedaleko szpitala i raczej da się tam wytrzymać, tym bardziej, że ma się ochłodzić. Odpowiedz Link Zgłoś
sylwia_zi Re: wybrałyście już szpital? 03.08.05, 15:33 nie, nie do Komosy. Do Kasi Najmark (nie wiem czy nie przekrecam nazwiska). Indywidualnie w domu, bedzie tez na moim porodzie. Komosa jest ponoc super, kiedy nie planuje sie znieczulenia, a ja bez tego sobie nie wyobrazam... Pozdrawiam, S. Pisałam, ze w szpitalu mega duszno... Odpowiedz Link Zgłoś
wiercipietka Re: wybrałyście już szpital? 04.08.05, 11:51 Ja wybralam Solec i chodze do szkoly rodzenia do Komosy. Jest tu ktos kto jest w trakcie szkoly?? w. Odpowiedz Link Zgłoś
kasikk Re: wybrałyście już szpital? 03.08.05, 16:38 MSWiA tam chodzę do szkoły i w miarę pewnie sie czuję Odpowiedz Link Zgłoś
kulusia SOLEC GORA!!! 03.08.05, 18:24 Hej ja tez na Solcu chce rodzic!!termin mam coprawda 20.09 ale nikt mi nie wrozy, ze dotrwam i bardziej prawdopodobny to 6.09, wiec moze sie spotkamy))tlum co prawda jest, ale przynajmniej milo i czysto. do zobaczenia) Odpowiedz Link Zgłoś
monismonis Re: bródnowski! 04.08.05, 14:36 No i oczywiście za szybko wcisnełam enter! A tak to chciałam napisac że jestem w 100% przekonana do tego szpitala, rodziły tam 4 moje koleżanki ostatnia w czerwcu tego roku i nie mam żadnych wątpliwości że to własnie ten szpital! A tym bardziej że będzie właśnie po remoncie ) termin mam na 20 wrzesnia. Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
lolita27 Re: bródnowski! 05.08.05, 14:29 Witam ja planuje rodzic na Karowej - prowadzi mnie tamtejsza lekarka. Natomiast jezeli chodzi o przepelnienia powiedziala mi ze we wrzesniu nie bedzie takich pelnych porodowek bo juz nie bedzie remontow - miejmy nadzieje )) Termin mam na 19.09. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
jadis76 Re: wybrałyście już szpital? 05.08.05, 16:30 szpital na żelaznej zastanawialam sie nad bielańskim, ale jednak żelazna wygrala ktoś jeszcze będzie tam rodzil we wrześniu ? Odpowiedz Link Zgłoś
ninjo Re: wybrałyście już szpital? 05.08.05, 20:08 ja tez bede rodzic na Zelaznej. Bede miala cc. Na teraz planowany termin to 9- 13 wrzesien, no chyba ze mala bedzie chciala wyjsc wczesniej... Moze sie spotkamy! Na kiedy Ty masz termin? Ninjo z Natalka Odpowiedz Link Zgłoś
gosiajc1 Re: wybrałyście już szpital? 06.08.05, 18:37 Ja również zdecydowałam się na Żelazną Początkowo myślałam o Bielańskim - chodzę do lekarza z tego szpitala ale po ukończeniu szkoły rodzenia Joasi Wilk akredytowanej przy św. Zośce wiem, że chcę aby moja Malutka przyszła na świat właśnie tu. Mam termin na 19 września Podrawiam GosiaJC (34 tc) Odpowiedz Link Zgłoś
kretoszczurek Re: wybrałyście już szpital? 06.08.05, 16:34 Ja nie mam tagiego problemu. Mieszkam w małym mieście 70 tyś i mamy 1 szpital. Na szczęście jest to nowy oddział otworzony w zeszłym tyg. Będę jedną z pierwszych rodzących tam. Odpowiedz Link Zgłoś
piotrzz Re: wybrałyście już szpital? 07.08.05, 20:41 Ja jestem na tym forum nowa ale też we wrześniu przyjdzie na świat moje dziecko-prawdopodobnie druga córka. Mam zamiar rodzić na Żelaznej, tak jak poprzednio. pozdrawiam wszystkie mamy Aneta Odpowiedz Link Zgłoś
antoszki Re: wybrałyście już szpital? 07.08.05, 22:30 Tak. Drugi poród na Żelaznej . Termin 24 września Pozdrawiam Maryna Odpowiedz Link Zgłoś
jadis76 do ninjo 08.08.05, 08:30 ja mam termin na 5 września, aczkolwiek ostatnie usg wskazuje 8 września, więc kto wie... a masz już ustalony dokladnie termin cc czy jedziesz do szpitala jak się coś zacznie ? pozdrawiam cieplutko Odpowiedz Link Zgłoś
ninjo Re: do ninjo 08.08.05, 12:36 na razie tylko mam ustalony termin miedzy 9 a 13 wrzesnia. W przyszlym tygodniu ide do ginki i wtedy bede miala ustalony termin dokladnie (no chyba, ze mala bedzie chciala wyjsc wczesniej). Wg terminu ciazy z usg, to bedzie moj skonczony 38 tc. Wiec, jezeli Ty bedziesz rodzic 5/09, to moze sie zalapie na ostatni Twoj dzien w szpitalu, a jezeli bedziesz rodzic troche pozniej, to prawie na pewno sie spotkamy Ninjo (czyli Asia) z Natalka Odpowiedz Link Zgłoś
jadis76 do ninjo 08.08.05, 13:49 ja idę jutro do lekarza, więc może się dowiem czegoś więcej ale generalnie to super,że mamy szanse na spotkanie będziemy w kontakcie, więc jak już będzie blisko to się dogadamy... a Ty cc masz tak na 100 % czy są jeszcze jakieś szanse na zmianę ? Monika i Basia Odpowiedz Link Zgłoś
ninjo Re: do ninjo 08.08.05, 15:49 teoretycznie na 100% (z powodu problemow z jednym okiem). W karcie ciazy mam podpiete skierowanie na cc, moja ginka mowi, ze nie ma innej opcji. Ale nigdy nic nie wiadomo... Juz tyle sie nasluchalam o "100%" wskazaniach, ktorych jakos nikt nie respektowal... Ale powinno nie byc jednak problemow Daj znac, jezeli poznasz jutro termin Pozdrowionka Ninjo z Natalka Odpowiedz Link Zgłoś
kaliaa Re: do ninjo 09.08.05, 17:24 ja tez wybralam zelazna, ze wzgledu na zagrozenie wczesniejszym porodem po dzisiejszej wizycie mam juz nawet karte szpitalna wypisana ktora czeka juz czeka na mnie na izbie przyjec. Ciesze sie z tego bardzo bo raz ze mam pewnosc ze mnie nie odesla a dwa, ze przy przyjeciu nie beda mnie meczyc ta karta - a wypelniania w tej karcie jest co niemiara. Na przyszly tydzien jestem umowiona na podpisanie umowy z polozna, ale wciaz sie jeszcze zastanawiam nad zasadnoscia wydania dodoatkowo 1500? No nic jeszcze mam czas pomyslec... Odpowiedz Link Zgłoś
ninjo do kaliaa 11.08.05, 12:02 tak, ta oplata 1000 - 1500 za gwarancje poloznej, zeby sie upewnic, ze Cie przyjma do szpitala jest dobijajaca... mnie na szczescie omija, bo bede miala cc. Ale tez bym sie bardzo zastanawiala, gdybym rodzila naturalnie czy doplacac za polozna... pozdrowionka Ninjo z Natalka Odpowiedz Link Zgłoś
anniia Re: do kaliaa 11.08.05, 12:54 Ja będę mieć planową cc w IMId, tak okolo 7 wrzesnia, to bedzie moj skonczony 38 tc. Odpowiedz Link Zgłoś