Dodaj do ulubionych

wybrałyście już szpital?

03.08.05, 14:37
ja zastanawiam sie nad solcem ale wiem że tam teraz tłoczno strasznie więc
ewentualnie praski. A wy mamusie gdzie chcecie urodzić?
Obserwuj wątek
    • mamaanieli Re: wybrałyście już szpital? 03.08.05, 15:05
      TYlko Solec - to będzie mój trzeci poród w tym szpitalu. Mam termin na 24, a ty?
    • isia_50 Re: wybrałyście już szpital? 03.08.05, 15:06
      CSK Katowice Ligota
    • sylwia_zi Re: wybrałyście już szpital? 03.08.05, 15:16
      Ja też Solec, ale ja mam termin na 31.08. Jest tłoczno i to bardzo, bo są 3
      porodówki zamkniete podobno - Inflancka, Czerniakowski, ale nie wiem na ile to
      dobra informacja. Poza tym teraz jest bardzo duzo rodzących - ale to się może
      zmienic w kazdej chwili - mam nadzieję...
      Na Solcu pracuje moj nie-mążwink wiec mam informacje kazdego dnia niemalze co się
      dzieje.
      Od wtorku bede chodzic na indywidualna szkolę rodzenia do tamtejszej poloznej.
      Wiem, ze teraz jest tam daramat bo nie ma klimatyzacji... ale mam nadzieje, ze
      w terminie kiedy my będziemy rodzić fala upałów to juz bedzie przeszłośćsmile
      Pozdrawiam,
      Sylwia.
      • mamaanieli Re: wybrałyście już szpital? 03.08.05, 15:19
        Do Komosy? Jeśli tak, to bardzo dobrze wybrałaś, przetestowałam. Ale zajęcia
        odbywają się w szkole podstawowej niedaleko szpitala i raczej da się tam
        wytrzymać, tym bardziej, że ma się ochłodzić.
        • sylwia_zi Re: wybrałyście już szpital? 03.08.05, 15:33
          nie, nie do Komosy. Do Kasi Najmark (nie wiem czy nie przekrecam nazwiska).
          Indywidualnie w domu, bedzie tez na moim porodzie. Komosa jest ponoc super,
          kiedy nie planuje sie znieczulenia, a ja bez tego sobie nie wyobrazam...
          Pozdrawiam, S.
          Pisałam, ze w szpitalu mega duszno...
        • wiercipietka Re: wybrałyście już szpital? 04.08.05, 11:51
          Ja wybralam Solec i chodze do szkoly rodzenia do Komosy. Jest tu ktos kto jest
          w trakcie szkoly?? smile
          w.
    • kasikk Re: wybrałyście już szpital? 03.08.05, 16:38
      MSWiA
      tam chodzę do szkoły i w miarę pewnie sie czuję
    • kulusia SOLEC GORA!!! 03.08.05, 18:24
      Hej ja tez na Solcu chce rodzic!!termin mam coprawda 20.09 ale nikt mi nie wrozy, ze dotrwam i bardziej prawdopodobny to 6.09, wiec moze sie spotkamysmile))tlum co prawda jest, ale przynajmniej milo i czysto. do zobaczeniasmile)
      • monismonis Re: bródnowski! 04.08.05, 14:33
        • monismonis Re: bródnowski! 04.08.05, 14:36
          No i oczywiście za szybko wcisnełam enter! A tak to chciałam napisac że jestem
          w 100% przekonana do tego szpitala, rodziły tam 4 moje koleżanki ostatnia w
          czerwcu tego roku i nie mam żadnych wątpliwości że to własnie ten szpital! A
          tym bardziej że będzie właśnie po remoncie smile) termin mam na 20 wrzesnia.
          Pozdrawiam!
          • lolita27 Re: bródnowski! 05.08.05, 14:29
            Witam ja planuje rodzic na Karowej - prowadzi mnie tamtejsza lekarka. Natomiast
            jezeli chodzi o przepelnienia powiedziala mi ze we wrzesniu nie bedzie takich
            pelnych porodowek bo juz nie bedzie remontow - miejmy nadzieje smile))
            Termin mam na 19.09. pozdrawiam
    • jadis76 Re: wybrałyście już szpital? 05.08.05, 16:30
      szpital na żelaznej
      zastanawialam sie nad bielańskim, ale jednak żelazna wygrala
      ktoś jeszcze będzie tam rodzil we wrześniu ?
      • ninjo Re: wybrałyście już szpital? 05.08.05, 20:08
        ja tez bede rodzic na Zelaznej. Bede miala cc. Na teraz planowany termin to 9-
        13 wrzesien, no chyba ze mala bedzie chciala wyjsc wczesniej... smile

        Moze sie spotkamy! Na kiedy Ty masz termin?
        Ninjo z Natalka
      • gosiajc1 Re: wybrałyście już szpital? 06.08.05, 18:37
        Ja również zdecydowałam się na Żelazną smile Początkowo myślałam o Bielańskim -
        chodzę do lekarza z tego szpitala ale po ukończeniu szkoły rodzenia Joasi Wilk
        akredytowanej przy św. Zośce wiem, że chcę aby moja Malutka przyszła na świat
        właśnie tu. Mam termin na 19 września smile
        Podrawiam
        GosiaJC (34 tc)
    • kretoszczurek Re: wybrałyście już szpital? 06.08.05, 16:34
      Ja nie mam tagiego problemu. Mieszkam w małym mieście 70 tyś i mamy 1 szpital.
      Na szczęście jest to nowy oddział otworzony w zeszłym tyg. Będę jedną z
      pierwszych rodzących tam.
    • piotrzz Re: wybrałyście już szpital? 07.08.05, 20:41
      Ja jestem na tym forum nowa ale też we wrześniu przyjdzie na świat moje
      dziecko-prawdopodobnie druga córka.
      Mam zamiar rodzić na Żelaznej, tak jak poprzednio.
      pozdrawiam wszystkie mamy
      Aneta
    • antoszki Re: wybrałyście już szpital? 07.08.05, 22:30
      Tak. Drugi poród na Żelaznej . Termin 24 września
      Pozdrawiam Maryna
    • jadis76 do ninjo 08.08.05, 08:30
      ja mam termin na 5 września, aczkolwiek ostatnie usg wskazuje 8 września, więc
      kto wie...
      a masz już ustalony dokladnie termin cc czy jedziesz do szpitala jak się coś
      zacznie ?
      pozdrawiam cieplutko
      • ninjo Re: do ninjo 08.08.05, 12:36
        na razie tylko mam ustalony termin miedzy 9 a 13 wrzesnia. W przyszlym tygodniu
        ide do ginki i wtedy bede miala ustalony termin dokladnie (no chyba, ze mala
        bedzie chciala wyjsc wczesniej). Wg terminu ciazy z usg, to bedzie moj
        skonczony 38 tc.

        Wiec, jezeli Ty bedziesz rodzic 5/09, to moze sie zalapie na ostatni Twoj dzien
        w szpitalu, a jezeli bedziesz rodzic troche pozniej, to prawie na pewno sie
        spotkamy smile

        Ninjo (czyli Asia) z Natalka
    • jadis76 do ninjo 08.08.05, 13:49
      ja idę jutro do lekarza, więc może się dowiem czegoś więcej
      ale generalnie to super,że mamy szanse na spotkanie
      będziemy w kontakcie, więc jak już będzie blisko to się dogadamy...
      a Ty cc masz tak na 100 % czy są jeszcze jakieś szanse na zmianę ?
      Monika i Basia
      • ninjo Re: do ninjo 08.08.05, 15:49
        teoretycznie na 100% (z powodu problemow z jednym okiem). W karcie ciazy mam
        podpiete skierowanie na cc, moja ginka mowi, ze nie ma innej opcji.
        Ale nigdy nic nie wiadomo... Juz tyle sie nasluchalam o "100%" wskazaniach,
        ktorych jakos nikt nie respektowal...
        Ale powinno nie byc jednak problemow smile

        Daj znac, jezeli poznasz jutro termin
        Pozdrowionka
        Ninjo z Natalka
        • kaliaa Re: do ninjo 09.08.05, 17:24
          ja tez wybralam zelazna, ze wzgledu na zagrozenie wczesniejszym porodem po
          dzisiejszej wizycie mam juz nawet karte szpitalna wypisana ktora czeka juz
          czeka na mnie na izbie przyjec.
          Ciesze sie z tego bardzo bo raz ze mam pewnosc ze mnie nie odesla a dwa, ze
          przy przyjeciu nie beda mnie meczyc ta karta - a wypelniania w tej karcie jest
          co niemiara. Na przyszly tydzien jestem umowiona na podpisanie umowy z polozna,
          ale wciaz sie jeszcze zastanawiam nad zasadnoscia wydania dodoatkowo 1500?
          No nic jeszcze mam czas pomyslec...
          • ninjo do kaliaa 11.08.05, 12:02
            tak, ta oplata 1000 - 1500 za gwarancje poloznej, zeby sie upewnic, ze Cie
            przyjma do szpitala jest dobijajaca...
            mnie na szczescie omija, bo bede miala cc. Ale tez bym sie bardzo zastanawiala,
            gdybym rodzila naturalnie czy doplacac za polozna...

            pozdrowionka
            Ninjo z Natalka
            • anniia Re: do kaliaa 11.08.05, 12:54
              Ja będę mieć planową cc w IMId, tak okolo 7 wrzesnia, to bedzie moj skonczony 38 tc.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka