17.11.05, 15:38
jak się czujesz ? Dalej męczą Cię te ciągłe bóle ?
Trzymaj się dzielnie !
Pozdrawiam !
Monika
Obserwuj wątek
    • czamon Re: do czamon 17.11.05, 20:31
      cały czas mnie męcza i stają sie coraz silniejsze. Mam nadzieję że w
      najbliższym czasie zacznie się poród (ale niech poczeka do jutra bo musimy
      opony wymienić na zimowesmile)
      Wczoraj w nocy nie spałam, bo bolało okropnie i miałam nadzieję że się zaczeło,
      ale dzisiaj cały dzień spokójsad
      Dam znac jak juz urodzę i musimy sie kiedyś spotkaćsmile
      pozd.
      Monika
      • ciapek7 Re: do czamon 18.11.05, 16:06
        Życzę dużo siły i wytrwałości !
        Pozdrawiam !
        MOnika z Agnieszką

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka