ciapek7 17.11.05, 15:38 jak się czujesz ? Dalej męczą Cię te ciągłe bóle ? Trzymaj się dzielnie ! Pozdrawiam ! Monika Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
czamon Re: do czamon 17.11.05, 20:31 cały czas mnie męcza i stają sie coraz silniejsze. Mam nadzieję że w najbliższym czasie zacznie się poród (ale niech poczeka do jutra bo musimy opony wymienić na zimowe) Wczoraj w nocy nie spałam, bo bolało okropnie i miałam nadzieję że się zaczeło, ale dzisiaj cały dzień spokój Dam znac jak juz urodzę i musimy sie kiedyś spotkać pozd. Monika Odpowiedz Link Zgłoś
ciapek7 Re: do czamon 18.11.05, 16:06 Życzę dużo siły i wytrwałości ! Pozdrawiam ! MOnika z Agnieszką Odpowiedz Link Zgłoś