borysek8 11.02.06, 18:48 Czesc dziewczyny, czy ktoras z was zamierza chodzic do szkoly rodzenia na Karowa? Ja zaczynam 19 lutego. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
justynapio Apple_pie_76 12.02.06, 17:39 A od kiedy zaczynasz? Bo ja zaczynam 3 marca, więc może się spotkamy Odpowiedz Link Zgłoś
borysek8 Re: Apple_pie_76 12.02.06, 21:30 Zaczynam 19 lutego, czyli najblizsza niedziela. Nie bylo terminu na marzec, dopiero na 12 kwietnia, najpierw sie zapisalam na ten kwiecien, mimo ze to byloby pozno, ale zadzwonila babka ze szkoly rodzenia ze zwolnilo sie miejsce wlasnie od 19 lutego. nIe wiem czy to ten sam kurs co Twoj, ten moj bedzie w kazda niedziele przez 6 tygodni, 2 godziny, rozpoczynamy o godzinie 17. Fajnie jak sie spotkamy. Pozdrawiam serdecznie Odpowiedz Link Zgłoś
borysek8 Re: Apple_pie_76 12.02.06, 22:12 sorry, nie zauwazylam ze to nie do mnie Odpowiedz Link Zgłoś
justynapio Re: Apple_pie_76 14.02.06, 13:31 Jeszcze nie wiem kiedy będą zajęcia jak już będziesz po tych pierwszych to napisz jak było i czy jesteś zadowolona. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
apple_pie_76 Re: Apple_pie_76 15.02.06, 12:52 Jeszcze do mnie nie dzwonili )) Ale skoro Ty już wiesz, że zaczynasz 3 marca to ja chyba też się powinnam ruszyć i ustalić coś ) A z którą położną chcesz mieć zajęcia? Mnie polecają bardzo p. Zając więc się chyba wpiszę od razu do niej ) Odpowiedz Link Zgłoś
justynapio Re: Apple_pie_76 15.02.06, 19:03 ja będe u Pani Grysiak, ja eż słyszłama że Zając jest bardzo dobra, ale Grysiak jest znajomą mojej ciotki która tam pracuje więc nie miałam wyboru Odpowiedz Link Zgłoś