Dodaj do ulubionych

szkola rodzenia na Karowej

11.02.06, 18:48
Czesc dziewczyny, czy ktoras z was zamierza chodzic do szkoly rodzenia na
Karowa? Ja zaczynam 19 lutego.
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • apple_pie_76 Re: szkola rodzenia na Karowej 11.02.06, 22:52
      ja ale w marcu wink)
      • justynapio Apple_pie_76 12.02.06, 17:39
        A od kiedy zaczynasz? Bo ja zaczynam 3 marca, więc może się spotkamy smile
        • borysek8 Re: Apple_pie_76 12.02.06, 21:30
          Zaczynam 19 lutego, czyli najblizsza niedziela. Nie bylo terminu na marzec,
          dopiero na 12 kwietnia, najpierw sie zapisalam na ten kwiecien, mimo ze to
          byloby pozno, ale zadzwonila babka ze szkoly rodzenia ze zwolnilo sie miejsce
          wlasnie od 19 lutego. nIe wiem czy to ten sam kurs co Twoj, ten moj bedzie w
          kazda niedziele przez 6 tygodni, 2 godziny, rozpoczynamy o godzinie 17.
          Fajnie jak sie spotkamy.
          Pozdrawiam serdeczniesmile
          • borysek8 Re: Apple_pie_76 12.02.06, 22:12
            sorry, nie zauwazylam ze to nie do mnie smile
          • justynapio Re: Apple_pie_76 14.02.06, 13:31
            Jeszcze nie wiem kiedy będą zajęcia
            jak już będziesz po tych pierwszych to napisz jak było i czy jesteś zadowolona.

            Pozdrawiam
        • apple_pie_76 Re: Apple_pie_76 15.02.06, 12:52
          Jeszcze do mnie nie dzwonili wink)) Ale skoro Ty już wiesz, że zaczynasz 3 marca
          to ja chyba też się powinnam ruszyć i ustalić coś wink)
          A z którą położną chcesz mieć zajęcia? Mnie polecają bardzo p. Zając więc się
          chyba wpiszę od razu do niej wink)
          • justynapio Re: Apple_pie_76 15.02.06, 19:03
            ja będe u Pani Grysiak, ja eż słyszłama że Zając jest bardzo dobra, ale Grysiak
            jest znajomą mojej ciotki która tam pracuje więc nie miałam wyboru smile
        • apple_pie_76 zaczynam 1.03 na Karowej ;))) 15.02.06, 16:04

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka