malusia4
05.04.06, 15:57
Cześć Dziwczyny,
napiszcie proszę jaką pościel wybrałyście/kupiłyście dla Waszych maluszków.
Ja kupiłam pościel z Drewexu z misiem (podobno hit sezonu). Dzisiaj
postanowiłam ją wyprać. Włożyłam do pralki na 40 stopni (mimo, że na metce
jest dozwolone 60 stopni) i strasznie się zdziwiłam jak ją wyjęłam spowrotem.
Po prostu szmata ...... na szwach materiał się wysiepał i są teraz dziury.
Zapłaciam tyle kasy za tę pościel i nie nadaje sie teraz do użytku. Jestem
załamana. Jutro pojadę i zareklamuję. Tylko zastanawiam się czy to coś da. W
sumie nie mam żadnych dowodów na to, ze prałam zgodnie z zaleceniami. Chociaż
z drugiej strony oni też mi nie udowodnią, że było inaczej. Ech ....to się
wyzaliłam .... Chce mi się płakac;-(
Pozdrowionka!