kapuhy_a
24.08.06, 10:16
dziewczyny czy któraś z was karmi qw ten sposób?bo ja niestety zmuszona
zostałąm zmienijszającą się ilością pokarmu...no i stąd moje pytanie...kiedy
przy takim karmieniu powinno się włączyć soczki???i którą dawkę mleczka
sztucznego stosować u malucha po 3miesiącu??takd ziwnie pisze na opakowaniu że
nie wiem..czy mo że jużpowinnam sypać 5 miarek czy nadal 4???