Dodaj do ulubionych

małopłytkowość?

29.08.06, 12:00
podpowiedzcie, gdzie znajde normy parametrow krwi dla malucha...
wczoraj Filip mial przy okazji niewiadomej goraczki,ktora jak to zwykle u nas
okazala sie nie spodziewana trzydniowka a rotawirusem(dolaczyla po 2dobach
wysokiej temp.biegunka smierdzaca okrutnie) zlecona morfologie z rozmazem i
mozna powiedziec,ze wyniki w miare ok,tylko...płytek krwi mało(135tys),i po
ukłuciu paluszka do pobierania krewka dluuuugo nie krzepla...
no i martwie sie,bo ten mój maly-wielki coraz to nowe felerysmile)pokazuje.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka