Dodaj do ulubionych

dziołcha :))

13.09.06, 19:59
własnie wrocilismy od ginki i okazało się, że jednak dziewucha smile))od 14
tygodnia co usg (a bylo ich sporo ze wzgledu na zagrozenie i inne wypadki)
wszystkim sie wydawalo, ze chop.... a tu dzisiaj pannica sie pięknie na nas
wypiela i okaalo sie, ze fifolka ni ma smile)) bedzie Michalina... ale numer, a
my juz od paru tygodni do brzucha Antoś mówimy smile))
Obserwuj wątek
    • marysiowamama ALE SUPER !!! 13.09.06, 22:30
      Gratuluję i czekam na swoje USG (i tez po cichu na dziołchę...smile
      • koziolkowa11 Re: ALE SUPER !!! 14.09.06, 11:39
        ja po cichu na chopaka liczylam, ale czy to wazne co w pieluszce....
        najwazniejsze co by z nami cale i zdrowe smile)) za to mój mąż zachwycony smile)) w
        koncu córusia tatusia smile)
        • dakota123 Re: ALE SUPER !!! 14.09.06, 14:05
          Ale przynajmniej już wiesz,ja dalej trwam w niewiedzy,jak dobrze pójdzie dowiem
          się dopiero na połówkowym za jakieś 2lub 3 tygodnie.Dzisiaj koleżanka
          "wywróżyła" mi z obrączki że jednak chop ale stuprocentową pewność będę miała
          dopiero na porodówcewink))Masz czas żeby się przyzwyczaić do myśli o córce-sama
          zobaczysz jaka to frajdawink)
    • mo1717 Re: dziołcha :)) 21.09.06, 09:58
      Gratulejszyn!!!
    • utka Re: dziołcha :)) 21.09.06, 10:08
      gratulacje,
      ja do konca 7 miesiaca na Miłke mowilam - Mikołaj i ... pewnie dlatego teraz
      mam w domu dwuletnia chlopaczyce .. smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka