własnie wrocilismy od ginki i okazało się, że jednak dziewucha

))od 14
tygodnia co usg (a bylo ich sporo ze wzgledu na zagrozenie i inne wypadki)
wszystkim sie wydawalo, ze chop.... a tu dzisiaj pannica sie pięknie na nas
wypiela i okaalo sie, ze fifolka ni ma

)) bedzie Michalina... ale numer, a
my juz od paru tygodni do brzucha Antoś mówimy

))