grubaska20 07.12.06, 15:22 zastanawiam się nad kupnem tej zabawki, tylko nie wiem, czy dziecko będzie sie nia interesowało? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ninjo Re: czy ktoś kupił domek teletubisiów? 07.12.06, 15:27 podlaczam sie do pytania. tez sie nad nim zastanawiam. w sumie juz mala ma kilka teletubisi, jakies filmy, ksiazeczki o teletubisiach... nasz dom juz mozna wiec nazwac domkiem teletubisiow )) Odpowiedz Link Zgłoś
kuncwotek Re: czy ktoś kupił domek teletubisiów? 07.12.06, 16:31 a czy filmiki masz na kompie? Jeżeli tak to w jakiej wersji? Odpowiedz Link Zgłoś
ninjo Re: czy ktoś kupił domek teletubisiów? 07.12.06, 16:46 nie, mam na plycie mam 1 film VCD (byl dolaczany do ktoregos z magazynow) o sprzataniu, ok. 20 min. - mysle, ze to jeden z tych mniej wciagajacych i drugi dvd (kupiony w jakims hipermarkecie) "teletubisie ida spac" - jest dluzszy, ok. godziny i bardzo sie Natalce podoba nie wiem czy mozna sciagnac gdzies na necie. Chetnie tez bym czegos poszukala Odpowiedz Link Zgłoś
kaliaa Re: czy ktoś kupił domek teletubisiów? 07.12.06, 16:50 dziewczyny ja sie bardzo zastanawialam nad tym domkiem, bo mala tez jest fanka tubisi, ale z tego co pisz e-mamy na zakupach to nasze dzieci sa jednak jeszcze za male na ten domek. Te mamy ktore kupily domek 1,5 roczniakom twierdza ze dopiero okolo 2 lat dzieci sie nim zaczely bawic. Wydaje mi sie ze maja racje, ja ten domek ogladalam w sklpeie, tuibsie sa wielkosci ok 7 cm, takze sa mikroskopijne, dosc zreszta prymitywne plastikowe. Wyposazenie domu tez jest malutkich rozmiarow. Zreszta do tego domku dziecko powinno miec juz rowzinieta wyobraznie zeby sie w pelni nim bawic( domek i tubisie nie wydaja zadnych dzwiekow, nie maja swiatelek), wiec wyobrazania jest niezbedna do zabawy nim, dlatego ja jeszcze poczekam z jego zakupem conajmniej do dnia dziecka. Odpowiedz Link Zgłoś
kuncwotek Re: czy ktoś kupił domek teletubisiów? 07.12.06, 17:05 kaliaa ma racje, to zabawka dla większych dzieci. Ale może zamiast domku to kup teletubisia z telewizorkiem. U nas w hipermarkecie jeden kosztuje 100 zł, na allegor jest podobna cena. Teletubiś jest fajny i sama zastanawiam się nad zakupem Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: czy ktoś kupił domek teletubisiów? 07.12.06, 17:13 .kupuje na gwiazdke. Odpowiedz Link Zgłoś
kaliaa Re: czy ktoś kupił domek teletubisiów? 07.12.06, 17:57 my mamy teletubisia z teewizorkiem juz od dwoch miechow i mala wiciaz go uwielbia to absoluny hit, zadna zabawka nie cieszy sie takim zainteesowaniem. Dwa tygodnie temu tata zglupial i kupil tego miejszego tubisia za o zgroza 60 zl! ( na szczescie kupil oryginalnego bo podrobki najczescieje przypominaja owce lub swinie), mala tez lubi sie nim bawic, ale ten z tv ciagle jest number one. W ogole to sie zatsanwiam czemu te tubisie sa takie drogie? maly pluszak 30 cm i 60 zl, szalenstwo! Odpowiedz Link Zgłoś
kuncwotek Re: czy ktoś kupił domek teletubisiów? 07.12.06, 18:29 dokładnie i to strasznie drogie. A czy ta melodyjka jest taka sama jak w bajce? Są jakieś inne bajery? a czy jest słoneczko? Zuza kocha to słnoko! Odpowiedz Link Zgłoś
kaliaa Re: czy ktoś kupił domek teletubisiów? 07.12.06, 18:55 melodyjka jest jedna taka sama ja w bajeczce, nie ma sloneczka, w tym tv przesuwaja sie obrazki tubisi. Odpowiedz Link Zgłoś
w1paula Re: czy ktoś kupił domek teletubisiów? 07.12.06, 19:44 Hubert dostanie od dziadków Teletubisia z telewizorkiem a od nas pływającą wyspę Teletubisiów do kąpieli Odpowiedz Link Zgłoś
jadis76 Re: czy ktoś kupił domek teletubisiów? 09.12.06, 19:54 my mamy różne wersje teletubisiów - oryginalne, bajki, klocki, pociąg czyli odkurzacz z bajki ciągnący teletubisie www.allegro.pl/item148718247_teletubbies_noo_noo_z_teletubisiami_nowy.html - wszystko firmy tomy czyli oryginalne ale hitem jest plywająca wyspa teletubisiów odkąd BAsia ją dostala - cięzko ją wyciągnąć z wanny po kąpieli a figurki są tej samej wielkości co w domku www.allegro.pl/item148087090_wodny_swiat_teletubbies_wyspa_tomy_ss_teletubisie.html Odpowiedz Link Zgłoś
kaliaa Re: czy ktoś kupił domek teletubisiów? 12.12.06, 12:40 wklejam link do dyskusji na temat domku: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=583&w=53497532 ja ostatecznie zdecydowalam sie na tubisiowa wyspe do kapieli, mam nadzieje ze malej sie spodoba. Odpowiedz Link Zgłoś
jadis76 do kaliaa 12.12.06, 20:14 kochana, my mamy problem z wyjmowaniem Baśki z wanny jest wielki placz i lapki wyciągnięte do teletubisiowej wyspy więc myśle,że najbliższy czas po podarowaniu Amelce wyspy spędzicie glównie w lazience Odpowiedz Link Zgłoś
kaliaa Re: do kaliaa 12.12.06, 21:02 mam nadzieje ze malej sie spodoba, ja mam wapliwosci co do tej wyspy, ale maz mnie mocno namawia. A to on sie z mala kapie, wiec mam nadzieje ze beda mieli oboje niezla zabawe. Dzieki jadis przekonalas mnie do tego zakupu, teraz tylko musze sie zorientowac gdzie jest ta wyspa najtansza. Odpowiedz Link Zgłoś
hanna26 Re: do kaliaa 12.12.06, 21:51 Myslę, że nasza starsza przedszkolaczka mogłaby się ucieszyć z takiego domku i bawić sie nim. Młodsza jest zdecydowanie za mała na takie zabawy. Odpowiedz Link Zgłoś
jadis76 Re: do kaliaa 13.12.06, 19:23 wiem,że Ty teraz jesteś szczecinianka ale w warszawie najtaniej bylo w leclercu chyba po 76 zl Odpowiedz Link Zgłoś
kaliaa Re: do jadis 13.12.06, 21:17 no tutaj leclerca nie ma , w szczecinie jesz ze tylko dwa tygodnie i an sama gwiazdke wracamy juz do domku na stale jadis a spytam sie Ciebie jeszcze o wozek, Wy chyba macie baby borna wozek dobrze kojarze? i pisalas kiedys ze baska siada w nim i nic sie nie dzieje nie zalamuje sie tak? bo mala ciagle sie gramoli do swojej spacerowki ale ja mam najprostsza dziadowska i w niej material peka i stelaz by sie rozpadl jakby mala w niej usiadla, kupilabym porzadniejsza ale jakbym miala pewnosc ze wytrzyma cale "ciezkie" 9 kg mojej corci. Odpowiedz Link Zgłoś