viki124 09.01.07, 20:52 w jakim rozmiarze kupujecie wyprawki dla maluszków? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nhania Re: w jakim rozmiarze wyprawka? 09.01.07, 21:04 ja kupiłam malutko, bo kilka sztuk na 56cm i reszte tych większych (nie pamietam jaki to jest a nie chce mi sie sprawdzac), w następnym rozmiarze. mysle ze wystarczy no chyba ze córcia urodzi sie bardzo malutka, ale nie sądzę. ------------- bd.lilypie.com/C2Dvp1/.png Odpowiedz Link Zgłoś
anntenka 56 i 62 09.01.07, 22:54 kupilam pare bodziakow 56 i mam pare pajacykow 56 ale wiecej rzeczy mam w rozm 62 i 68 a poza tym zauwazylam ze firma firmie nie rowna czasem body 68 jednej firmy sa takie same jak 56 lub 62 innej generalnie bede uzupelniac braki na biezaco i nie martwie sie bo mnostwo ubranek dostalam od przyjaciolki pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
amagda80 Re: 56 i 62 10.01.07, 09:10 jak anntenka mowi: 56 ale doslownie kilka (2-3) body i pajacykow i juz sporo wiecej ciuszkow na 62; mi sie super sprawdzaly pajace a pod spod body albo body i spioszki + kaftanik; zadne spodenki, sukieneczki, pizamki i sweterki z 62 tez dosc szybko wyrosnie wiec warto tez "przy okazji" kupowac ciuchy na 68 Odpowiedz Link Zgłoś
koftek Re: w jakim rozmiarze wyprawka? 10.01.07, 09:27 Jeeli dziecko urodzi się małe to zawsze jest szansa dokupić ubranka. A jeżeli będzie dość pokaźnych rozmiarów to nie wejdzie w za małe. Tak, że lepiej chyba mieć pod ręką jakieś większe - dziecko rośnie bardzo sybko. Ja przy pierwszej córeczce zaczynałam od 62 (miała 3600) i kilku 56. Teraz mam wcześniaczka 1780 - wyszła ze szpitala z wagą 2060 i mam kilka 50 i jedno tylko 46 - tak to jakoś ją wciskam w 56 i też jest dobrze - w miare KAsia Odpowiedz Link Zgłoś
aga_lub_marcin Re: w jakim rozmiarze wyprawka? 10.01.07, 09:51 U mnie ma być dużypodobno, wiec od razu na 62 kupuje. Koleżanka ma mi troche po swoim oddać takich maciupkich ,bo jej synek urodził się mały, to bedzie na wszelki wypadek,samanie bede kupować mniejszych niz 62. Odpowiedz Link Zgłoś
my_cha1 Re: w jakim rozmiarze wyprawka? 10.01.07, 13:00 Ja też kupuję głównie 62. 56 to mam chyba tylko 1 śpiochy i body. No mam też 2 pajace z H&M w tym rozmiarze, ale one wychodzą na 62. Poza tym mam już trochę ciuchów na 68. Na razie wszystko kupowałam sama, bo na pożyczone ciuszki nie mam raczej co liczyć. Odpowiedz Link Zgłoś