Dodaj do ulubionych

Halo tu mąż

27.01.07, 21:53
Halo tu mąż - melduję że zostawili mi żonę w szpitalu sad

A było to tak.

Dzisiaj koło południa byliśmy na planowym KTG w Enel-Medzie. Wyszedł jak to
powiedział lekarz "zapis niereaktywny" ale myśleliśmy że to tylko dlatego, że
Junior spał. Jednak lekarz kazał wieczorem powtórzyć. Więc wybraliśmy się
wieczorem na Madalińskiego. Na Izbie przyjęć nikogo, więc zaraz wzięli Anię
na KTG ale po godzinie patrzę a tu mi żonę na wózku wywożą. Szybko się
wyjaśniło, że z Izby w stronę szpitala nie można inaczej wink

W każdym razie okazało się, że zapis dalej niereaktywny a to może oznaczać,
że np Junior za mało tlenu dostaje bo łożysko jest niewydolne więc zostawili
Anię na noc na obserwacji. Jak się do rana poprawi to do domu, a jak nie to
test oksytocynowy i zobaczymy co dalej.

To tyle na dzisiaj jutro ciąg dalszy relacji.

Pozdrawiam

Mąż
Obserwuj wątek
    • aniulka-c Re: Halo tu mąż 27.01.07, 21:54
      Życzymy dużo zdrówka,na pewno wszystko będzie dobrze. Trzymajcie się!
    • nhania Re: Halo tu mąż 27.01.07, 22:10
      Trzymamy kciuki za Anię i wasze maleństwo!
      no i czekamy na wieściwink
      pozdrawiamy
      --
      bd.lilypie.com/Fib9p1/.png
      • niunka24 Re: Halo tu mąż 27.01.07, 22:13
        Powodzenia!smile
        I dziękujemy za informacje.
        Trzymam kciuki.
    • polka_80 Re: Halo tu mąż 28.01.07, 00:58
      my również trzymamy kciuki
      i pozdrawiamy
    • ivvvo Re: Halo tu mąż 28.01.07, 07:38
      powodzenia - trzymam kciuki smile))
    • kania_kania Re: Halo tu mąż 28.01.07, 09:39
      Nie chce Cie martwic, ale w szpitalu trzymaja min 3 dni. Dlaczego? bo dopiero od
      3 doby NFZ wyplaca szpitalowi kase za leczenie szpitalne smile))

      Kania
    • novinka_78 Re: Halo tu mąż 28.01.07, 09:48
      Dzięki za info, ściskam kciuki o pomyślny finał.

      A wczoraj właśnie myślałam o Ani, bo chyba jako jedyne wybierałyśmy się rodzić
      na Madalińskiego...

      Informuj, informuj nas a Anię gorąco pozdrów.
      • donzab81 Re: Halo tu mąż 28.01.07, 11:46
        No to czekamy na dalsze info.-i dużo zdrówka dla Ani i maleństwasmile
    • annazmaria Re: Halo tu mąż - UPDATE z Niedzieli 28.01.07, 13:07
      No więc update z Niedzieli

      KTG na zmianę raz dobrze raz kiepsko. Skurczów brak! Czyli na dwoje babka
      wróżyła wink

      Jak już doczekaliśmy się na obchód to jedna lekarka (starsza) mówiła do domu i
      kto ją w ogóle przyjął a za to druga (młodsza), że jednak nie wiadomo i może
      lepiej zostawić do jutra.

      Efekt jest taki, że Ania zostaje do jutra i dalsze decyzje będą w czasie
      obchodu ordynatorskiego. Pożyjemy zobaczymy - w każdym razie biorę na jutro
      urlop.

      Pozdrowienia dla wszystkich od Ani i ode mnie. No i oczywiście podziękowania za
      słowa otuchy.

      Pozdrawiam

      Mąż
      • minka2403 Re: Halo tu mąż - UPDATE z Niedzieli 28.01.07, 18:47
        Trzymajcie sie dzielnie i dawajcie znac, co dalej. A my trzymamy kciuki!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka