asia_mod Re: A kto jeszcze nie jest w ciązy i na razie nie 02.04.07, 20:29 Przepraszam, za szybko enter, nawet nie zdążyłam dokończyć, że planuje. Strasznie mocno gratuluje wszystkim ciężarnym. I jakoś mam wrażenie, że chyba wszystkie już wrzesniówki 2005 są po raz drugi mamami, albo zaraz będą. Ja na razie kolejnej ciąży nie planuje i chyba nie prędko się zdecydujemy, choć nie ukrywam, że marzy mi sie jeszcze córcia...ale może kiedyś... Odpowiedz Link Zgłoś
ula233 Re: A kto jeszcze nie jest w ciązy i na razie nie 02.04.07, 21:40 a ja nie jestem i przez jakies 3 lata nie mam jeszcze w planach. Rodzeństwo Emilek bedzie miał napewno ( tez mi sie marzy córcia) ale jeszcze nie teraz. Odpowiedz Link Zgłoś
mijaczek Re: A kto jeszcze nie jest w ciązy i na razie nie 02.04.07, 23:00 Z wielu przyczyn nie jestem w ciazy i na razie na pewno nie bede... Przynajmniej jakis czas... Moj maz skonczy szkole kolo Bozego Narodzenia, potem musimy albo wrocic do Stanow albo wyprowadzic sie gdzies indziej... no i wtedy zacznie sie czas dla mnie...czyli w koncu ja bede mogla cos zrobic dla siebie... w planach skonczenie albo zaczecie nowych studiow, moze praca...na pewno zalegle wakacje i miesiac miodowy... Nie wyobrazam sobie teraz ciazy... i mimo tego, ze Mirena, ktora mam zalozona nie sluzy specjalnie mojemu nastrojowi i cerze to dla mnie jest to najlepsza metoda antykoncepcyjna...oby okazalo sie niezawodna! Odpowiedz Link Zgłoś
alfa36 Re: A kto jeszcze nie jest w ciązy i na razie nie 02.04.07, 23:03 Ja nie jestem w ciąży i juz nie planuję być. Chyba, ze za kilka latek jakaś wpadeczka (oby nie). Odpowiedz Link Zgłoś
aisza24 Re: A kto jeszcze nie jest w ciązy i na razie nie 02.04.07, 23:09 ja nie planuje dzieciatka przez ok. 3-4 lata, a potem chcialabym miec coreczke Odpowiedz Link Zgłoś
jagodzia24.09 Re: A kto jeszcze nie jest w ciązy i na razie nie 03.04.07, 11:12 Ja jeszcze nie, może jak Kacper pójdzie do przedszkola (za 2 latka) Odpowiedz Link Zgłoś
maretina jaaaaaaa:))))) 03.04.07, 08:54 nie wiem tez czy zdecyduje sie w ogole na kolejne dziecko. mam dosc pieluch itd Odpowiedz Link Zgłoś
mama_ania77 Re: A kto jeszcze nie jest w ciązy i na razie nie 03.04.07, 09:51 Ja!!! ...ale ja juz mam dwójkę )) i wiecej nie planujemy... Odpowiedz Link Zgłoś
monismonis Re: A kto jeszcze nie jest w ciązy i na razie nie 03.04.07, 09:58 Ja tez jak narazie nie Mi również marzy mi sie córeczka ale to moze gdzieś za jakieś 4 latka Narazie chce odchowac Patryka, posłac go do przedszkola, znaleśc jakaś prace i może później zdecyduje sie na drugie diecko jak Patrys bedzie miał jakieś 5 latek. Odpowiedz Link Zgłoś
wiolk77 Re: A kto jeszcze nie jest w ciązy i na razie nie 03.04.07, 09:56 ja nie jestem jeszcze... planuję za rok o tej porze już być Odpowiedz Link Zgłoś
alciafedo Re: A kto jeszcze nie jest w ciązy i na razie nie 03.04.07, 20:24 to tak jak ja planujemy robic w marcu he he ale kto wie moze mi sie odchce narazie biore pigolki i dobrze sie mam w sierpniu slub siostry na ktorym swiadkuje i dobrze sie bawie i potem w styczen luty narty i dopiero Odpowiedz Link Zgłoś
ania2425 Re: A kto jeszcze nie jest w ciązy i na razie nie 03.04.07, 12:04 Ja nie jestem i mysle ze przez najblizsze 1 - 1.5 roku nie bede. Marze o kolejnym dziecku, ale chcialabym zeby Majka byla ciut starsza gdy pojawi sie drugie malenstwo. Wiem ze podjecie decyzji o kolejnym dziecku bedzie dla nas trudne, bo zawsze "cos tam" innego jest w planach, wiec mam nadzieje ze los zadecyduje troche za nas i zrobi nam kolejna niespodzianke )) Odpowiedz Link Zgłoś
ninjo Re: A kto jeszcze nie jest w ciązy i na razie nie 03.04.07, 14:42 ja tez jeszcze nie planuje. Dopieor za ok. 2-3 lata. Kilka mies. temu zmienilam prace i wolalabym troche poczekac Odpowiedz Link Zgłoś
9-x-2 Re: A kto jeszcze nie jest w ciązy i na razie nie 03.04.07, 17:39 Ja mam dwójkę i już nie planuję Odpowiedz Link Zgłoś
bomba001 Re: A kto jeszcze nie jest w ciązy i na razie nie 03.04.07, 17:56 dwójka jest, obie plcie, wszystko w domu oprocz kota)) wiecej planow nie mam, choc moze jak bym mlodsza i bogatsza byla to kto wie) Odpowiedz Link Zgłoś
robin2510 Re: A kto jeszcze nie jest w ciązy i na razie nie 03.04.07, 19:42 ja tera nie planuje ciaży bo: - w tym roku chcemy ropzocząć rozbudowę domu, - za mała by była róznica wieku mędzy kingą a nowym przybyszem - myśle tak o zajściu (jak już) w lato 2008 żeby urodzić w 2009r - zawsze to o rok dłużej (he he he) - chciałabym synka, a chłopaka to chyba trudniej zrobić, a już zwłaszcza w mojej rodzinie - od 2 pokoleń rodzą się same dziewczynki. Jak ktoś mi da przepis na chłopa to w sumie mogę już nawet za rok.(he he he), najwyżej budowy dopilnuje mi koleżanka z pracy. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
wielorybka Re: A kto jeszcze nie jest w ciązy i na razie nie 04.04.07, 10:05 robin2510 napisała: > - chciałabym synka, a chłopaka to chyba trudniej zrobić, a już zwłaszcza w > mojej rodzinie - od 2 pokoleń rodzą się same dziewczynki. Jak ktoś mi da > przepis na chłopa to w sumie mogę już nawet za rok.(he he he), najwyżej budowy > dopilnuje mi koleżanka z pracy. jest książka na temat tego jak zrobić synka - mojej kolezance się udało Odpowiedz Link Zgłoś
robin2510 Re: Do Wielorybki 04.04.07, 20:04 Mam tę książkę, i po jej przeczytaniu okazało się że córcia została "zrobiona " dokładnie jak tam napisano - czyli dla tych którzy chcą córkę. Oczywiście wtedy było to nieświadome, albo zbieg okoliczność że postępowalismy dokładnie jak tam napisano o czym nie wiedzieliśmy. Powiem szczerze że kiedyś podpytałam gina do którego chodzę czy jest możliwość zaplanowania płci, gin (młody chłopak ze 2-3 lata starszy ode mnie a mam 28 lat))))), że owszem ale oczywiście w celu konkretów zaprasza mnie i męża do prywatnej kliniki w której takze pracuje (kliniki leczenia bezpłodności ale żadna z tych znanych). Mówię mu na to, że na selekcje plemników to mnie nie stać a poza tym w Polsce jest to zabronione i niedostepne , na co on że nie o TĘ metodę chodzi , napewno wiąże sie to z monitoringiem cyklu. Pochwalił się że na 10 par 9 urodziło się dziecko pożądanej płci. Nie wiem czy mnie nie zalewa przypadkiem, i nie kombinuje bo z tego co wiem to nie ma metody 100 % pewnej , ale kłócić się nie będę bo lekarzem nie jestem. Odpowiedz Link Zgłoś
wielorybka Re: Do Wielorybki 06.04.07, 01:03 im się udało, zastosowali sie ścisle do wskazań więc szansa jest Odpowiedz Link Zgłoś
lolita27 Re: A kto jeszcze nie jest w ciązy i na razie nie 04.04.07, 11:16 Robin ja tez zaczynam budowe na jesieni i roznoczesnie wtedy zaczne starać sie własnei o synka. Wiem, ze bedzie ciezko razem to pogodzic, ale bedzie mobilizacja zeby szybciej skonczyc budowe Odpowiedz Link Zgłoś
robin2510 Re: Lolita !!! jak Ci się uda to proszę o przepis. 04.04.07, 20:06 na synka , my obecnie jesteśmy na etapie architekta załatwiania masy papierologii , jak dobrze pójdzie to w sierpniu dostanę pozwolenie na rozbudowę. Najpier musze zacząć od zdobycia warunków zabudowy w mojej dzielnicy. Całe szczęście ze siedzę w rynku nieruchomosci (ich kredytowaniu) bo bym poległa na maxa z tym wszystkim. Odpowiedz Link Zgłoś
lolita27 Re: Lolita !!! jak Ci się uda to proszę o przepis 05.04.07, 09:43 Oczywiście jak sie uda No my tez jestesmy na etapie projektowania domu, cześć dokumentów poskładana, ale na niektóre rzeczy typu mapa od geodety czekamy 2 miesiące! Właśnie czas leci, a do jesieni nie tak daleko.... mam nadzieje ze my tez zdążymy z pozwoleniami. Pracy przy tym jest baaaaardzo duzo, ale bądzmy dobrej mysli, warto! Powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
efka42 Re: A kto jeszcze nie jest w ciązy i na razie nie 04.04.07, 12:30 Bomba- u mnie tez dwojka, obie plcie i jeszcze kot na dodatek.Tez nie planuje Odpowiedz Link Zgłoś
jadis76 Re: A kto jeszcze nie jest w ciązy i na razie nie 03.04.07, 21:33 ja też nie i na razie nie zanosi się - cieszę się,że córka taka duża i etap niemowlęctwa dla mnie najgorszy, mamy za sobą ale może za rok ? zastanawiamy się Odpowiedz Link Zgłoś
efka30 Re: A kto jeszcze nie jest w ciązy i na razie nie 04.04.07, 17:50 Ja juz mam wszystkie dzieciaczki w domu!!! Córka 18 lat za pare dni skończy i synek 1,5 roczku.I jest super!! i wystarczy.Chociaż...gdybym byla mlodsza...to pomyslalabym o jeszcze jednym.Jakos strasznie szybko i fajnie/pomimo komplikacji na poczatku/ mi ta ciąża zleciała...Okres niemowlęctwa Kubusia też...nie wiem kiedy.Aż czasami sobie mysle,że on juz taki duzy jest i tak krotko był niemowlaczkiem, ze juz zapomnialam jak to bylo.No ale i też jako niemowlaczek był super dzieckiem.Dogadywalismy sie w lot i żadnych problemów z nim nie bylo... W perzeciwienstwie do 1-szej ciąży.No ale wtedy mialam 21lat i nie za duzo cierpliwosci ) Odpowiedz Link Zgłoś
tin_t Re: A kto jeszcze nie jest w ciązy i na razie nie 05.04.07, 07:40 ja nie planuję wcale być w ciąży. ale młody też był nieplanowany Odpowiedz Link Zgłoś
malgosia.w Re: A kto jeszcze nie jest w ciązy i na razie nie 05.04.07, 11:59 Ja nie jestem i w ciągu najbliższego roku raczej nie palnuję. Odpowiedz Link Zgłoś
gocha34 Re: A kto jeszcze nie jest w ciązy i na razie nie 07.04.07, 21:45 my już nie planujemy bo już mamy parkę i jest super! Odpowiedz Link Zgłoś