Dodaj do ulubionych

banan-poradzcie-to nie sonda :(

26.06.07, 19:21
jak myslicie-skoro jablko i banan sa po 4 miesiacu-jablko mozna zetrzec
samemu i podac, a co z bananem? Jesli go dobrze rozgniote moge podac???
Help!
Obserwuj wątek
    • pinacolada77 Re: banan-poradzcie-to nie sonda :( 26.06.07, 20:51
      Ja podaje od miesiaca.
      Rozgniatam widelczykiem i na łyżeczce do paszczy.
      Bardzo jej smakuje.
      • niebieskaewka do pinacolada77 26.06.07, 21:31
        a laczysz z jabluszkiem?
        • pinacolada77 Re: do pinacolada77 26.06.07, 21:42
          Bez jabłuszka póki co.
          ładnych efektów ubocznych nie było. Bardzo jej banan smakuje.
          na jabłuszko poczekam bo i te jabłka niezbyt ładnie i tartki szklanej nie
          posiadam jeszcze.
          Zjada w sumie dziennie z jakies 2-3 cm.
          • niebieskaewka Re: do pinacolada77 26.06.07, 21:51
            rozumiem ,ze kupa bedzie bardziej gesta? czy przy tak malej ilosci tj.2-3cm
            roznicy nie widac? Moja juz je pol jablka naraz, a banan to jednak cytrus,wiec
            chyba ogranicze do tych 2-3 cm jednorazowo.
            • pinacolada77 Re: do pinacolada77 26.06.07, 21:55
              Zagęszcza ciut ciut.
              Z tym ze ja z iloscia nie przesadzam.
              Eksperymentuje z różnymi owacami.
              • 3aloczki Re: do pinacolada77 26.06.07, 21:59
                ja też podałam banana - najpierw takiego ze słoiczka a potem normalnego, tylko u
                mnie chyba wywołało to lekki problem z kupą tzn nie mógł mały zrobić i się
                męczył, podejrzewam banana ponieważ nic innego nowego nie jadł wtedy, ale
                spróbuję ponownie za jakiś czas, teraz daję mu profilaktycznie śliwki suszone
                tak ze 3 łyżeczki codziennie i problem znikł smile
    • rengur Re: banan-poradzcie-to nie sonda :( 27.06.07, 09:29
      Jabłko daję słoiczkowe, póki mi na drzewie nie dojrzeją smile a banany jak sami
      jemy to jej daję takiego skrobanego łyżeczką i baardzo jej smakuje
    • sorriso77 dziewczyny a jak maluchy radzą sobie z polykaniem? 27.06.07, 14:32
      bo podejrzewam, ze to bardziej gęste i grudkowate niz słoiczkowe?

      tez chce wprowadzic normalne owoce/warzywa, bo nie chcialabym, zeby młody
      został fanem tylko słoiczków, doprowadzając biedną matkę do ruiny finansowej

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka