22.07.07, 10:04
w nawiazaniu do watku skorka od chleba itp. zapytuje czy podajecie gryzak
mimo braku wyraznych oznak zabkowania?
Obserwuj wątek
    • lilka11333 Re: gryzak 22.07.07, 11:15
      Pewno! U nas od początku Lilka obrabia gryzaki i bardzo jej one odpowiadają, a
      ząbkowania jeszcze ani widu ani słychu
    • moniawro Re: gryzak 22.07.07, 11:23
      Moja Marianna także ma gryzaka. Wole żeby sobie niego niuplała niż smoka czy
      własne paluszki.
    • matylda07 Re: gryzak 22.07.07, 19:39
      Daję odkąd zaczęła bradziej świadomie chwytać. Potrafi się nim dłuuugo bawić. Na
      początka trenowała trafianie do buzi, często gryzak lądował na okusmile, teraz też
      ciągle go cycka, łapie w dłonie, ogląda, mówi do niegosmile. Gryzak to teraz
      najepszy przyjaciel

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka