niebieskaewka 22.07.07, 10:04 w nawiazaniu do watku skorka od chleba itp. zapytuje czy podajecie gryzak mimo braku wyraznych oznak zabkowania? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lilka11333 Re: gryzak 22.07.07, 11:15 Pewno! U nas od początku Lilka obrabia gryzaki i bardzo jej one odpowiadają, a ząbkowania jeszcze ani widu ani słychu Odpowiedz Link Zgłoś
moniawro Re: gryzak 22.07.07, 11:23 Moja Marianna także ma gryzaka. Wole żeby sobie niego niuplała niż smoka czy własne paluszki. Odpowiedz Link Zgłoś
matylda07 Re: gryzak 22.07.07, 19:39 Daję odkąd zaczęła bradziej świadomie chwytać. Potrafi się nim dłuuugo bawić. Na początka trenowała trafianie do buzi, często gryzak lądował na oku, teraz też ciągle go cycka, łapie w dłonie, ogląda, mówi do niego. Gryzak to teraz najepszy przyjaciel Odpowiedz Link Zgłoś