Witam serdecznie. Wg wszelkich znaków na niebie w październiku będę
mamą

To moje pierwsze i nadal mało wiem co i jak.
Mam pytanie - chodzicie do gina ze swoimi facetami?
Czy tylko na to usg kiedy można rozpoznać płeć, tak koło 22tygodnia?
Pytam, bo wiem, że mój by chciał, a nie chcę wyjść na dziwadło u
gina