A jak u was z imionami drogie mamusie? Myśleliście już coś? A może
już konkretne wybrane? Ja dla dziewczynki wybrałam już dawno dawno
temu - Emilka. Tylko czy napewno będzie dziewczynka

Bo to jedynie
moje przeczucia. Dla chłopczyka nie mamy wcale
-
Iza
www.suwaczek.pl/cache/0ccde12d32.png[/img][/url]