08.04.08, 18:13
A jak u was z imionami drogie mamusie? Myśleliście już coś? A może
już konkretne wybrane? Ja dla dziewczynki wybrałam już dawno dawno
temu - Emilka. Tylko czy napewno będzie dziewczynka smile Bo to jedynie
moje przeczucia. Dla chłopczyka nie mamy wcale
-
Iza
www.suwaczek.pl/cache/0ccde12d32.png[/img][/url]
Obserwuj wątek
    • sysunia-leniwca Re: Imiona :) 08.04.08, 19:56
      Ja nie mam zielonego pojęcia. Przed ciążą obstawiałam na Fabiana lub
      Norberta - jednak teraz nie mam do tego przekonania. Dziewczynka
      miała byćLiliana, ale odwidziało mi się.
      • krispii Re: Imiona :) 08.04.08, 20:28
        U nas chłopczyk to będzie Kacper, a dziewczynka(jak narazie bo może się zmienić)
        Liliana. Miały być inne imiona, ale te podobają nam się obojgu smile więc chyba tak
        zostanie.
        • kszymanowska Re: Imiona :) 08.04.08, 20:58
          Jeśli dziweczynka to po mojej mamie Basia.
          Jeśli chłopczyk to Rafał, Maciej albo Hubert (bo mam już Hanięsmile
          Ale mojemu mężowi żadne z tych męskich imion się nie podoba więc
          mamy problem...
          • claudia84 Re: Imiona :) 08.04.08, 21:57
            Antek to jedyne męskie imię które mi się podoba, a ma być drugi Syn. tongue_out
            Dla dziewczynki miała być Zuzia. smile
            • olensia Re: Imiona :) 08.04.08, 22:52
              jesli bedzie corcia bedzie miala na imie Emilka, jesli synus to bedzie Mateusz.
              • dworska1 Re: Imiona :) 09.04.08, 09:02
                Jesli chłopak, to pewnie Bartek, jak sobie mąż zażyczył, jeśli
                dziewczynka, to jeszcze nie mamy koncepcji.
                • evaeller Re: Imiona :) 09.04.08, 09:04
                  Będzie albo Blanka albo Igor smile
                  • madles96 Re: Imiona :) 09.04.08, 09:17
                    Iga lub Igor
    • dragica Re: Imiona :) 09.04.08, 10:37
      Chlopiec-Jovan ( polska wersija-Jan)
      Dziewczynka-Andrea albo (polska wersja-???)
      Imiona sa takie, poniewaz nie mieszkamy w Polsce i raczej sie nie
      zanosi,aby moj malzonek kiedykolwiek nauczyl sie mowic po polsku.
    • czarna_kota Re: Imiona :) 09.04.08, 12:11
      ja jeszcze nie mam pojeciasad(
      Zdecydowanie latwiej mi wybrac cos dla dziewczynki, dla chlopca nie
      mamy zupelnie pomyslowsad
      Poza tym u nas ma wybrac corka imie dla rodzenstwa, az sie bojesmile)
      Zwlaszcza, ze nie mieszkamy w Polsce i ona ma "rewelacyjne" pomysly
      hehe
    • zniemczyk Re: Imiona :) 09.04.08, 16:17
      Dla chłopca M wybrał imię Dawid smile
      Dla dziewczynki staram się obstawić przy jednym imieniu, ale ciągle mi się
      zmienia... Ostatnio postanowiłam, że będzie Oliwia, ale Emilka też mi się
      podoba... Po prostu mam problem z imieniem dla dziewczynki - pewnie dlatego, że,
      jak twierdzi M, będzie chłopiec wink
    • jamajkowa Re: Imiona :) 09.04.08, 18:27
      My dla dziewczynki mamy imię wybrane - Zuzanna.
      Natomiast jeśli będzie chłopiec, to mamy problem, bo mi się podoba
      Adam, a mężowi Jan. Myśleliśmy też o alternatywie w postaci np.
      Stanisława..

      Magda
    • mycha19-1 Re: Imiona :) 09.04.08, 21:14
      Dla córeczki OLIWKA,dla syneczka KACPEREK smile
      • akun73 Re: Imiona :) 10.04.08, 04:53
        Dziewczynka Tosia, chlopczyk Jaś a moze Leoś.
        • spaska Re: Imiona :) 10.04.08, 10:16
          my mieliśmy tylko dla dziewczynki. Miała być Hania.Wczoraj okazało
          się jednak że bedziemy mieli synkasmilewięc imie nieaktualne a dla
          chłopca jeszce nie mamy pomysłusad
          • czarna_kota Re: Imiona :) 10.04.08, 13:56
            *Akun73, my tez myslimy nad Tosia. Corcia tak wymyslila i Tosia nam
            sie bardzo podoba ale Antonina mnie troche martwi....sad
            • akun73 Re: Imiona :) 10.04.08, 19:28
              Antonina bedzie tylko w papierach wink Znam kobitke juz pewnie okolo
              60-letnia na ktora od zawsze wszyscy wolaja Tośka, a nie inaczej smile
    • madziowy1 Re: Imiona :) 10.04.08, 14:38
      dziewczynka Zuzia a chłopiec....pewnie Igor - W domu mamy już Alicję
      i Natalię....pozdr.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka