rudiszon
20.12.08, 17:12
Dzewczyny, jak zasypiają wieczorem wasze dzieciaczki? Kąpiel
karmienie i do łóżeczka? A o której godzinie? Ja próbowałam ok. 20
gdinie, ale to była porażka, na razie Lenka (2 mies.)po kąpieli
idzie z nami do dużego pokoju, jest cycowanie, bujanie w foteliku
samochodowym i zasypia ok. 22, potem przenoszę ją do łóżeczka kiedy
my idziemy spać. Co myślicie o nauce zaypiania i kiedy zacząć?