violik
01.10.04, 23:18
Hej,
właśnie zapisałam córcię do szkoły Berlitza, bo baaardzo mi się podobała
lekcja pokazowa oraz system kontroli językowej i kontaktów z rodzicami.
Szukam rodziców małych dzieci, które juz uczą się lub zaczną się uczyć w
szkole Berlitza.
Pozdrawiam,