Mój synek ma 9m-cy. Siusiua i robi kupke do nocniczka. Nauczyłam go jak miał
pół roczku. Zaczęłam po prostu natrzymywać go nad nocniczkiem co jakiś czas
kilka razy dziennie. Trzeba jeszcze oczywiście mówić si,si,e,e....

Moje
dziecko teraz sika na zawołanie. Jesli dopilnuje i natrzymuję go często
przetrzymam dziecko cały dzień bez pieluszki z suchymi majteczkami.Oczywiście
na noc pampers, ale rano zaraz po przebudzeniu mały woła e,e i robimy na
nocnik!!Metodę tę wypróbowała juz moja kuzynka, teraz chłopczyk ma 3
latka.Nie pamiętam go w pieluszkach. Podobno jesli zacznie się tak wcześnie
uczyć maluszka, tym łatwiej.Kto ma ochotę niech sprawdzi. Polecam
Gosia