Dodaj do ulubionych

Bajki z Cartoon Net.

IP: *.* 06.09.01, 07:57
Co o nich sądzicie. Ja dopiero od urodzenia Lenki zaczełąm się nimi interesować. Jestem w szoku. Lecą tam takie mniejwięcej teksty :ciekawe co ma w środku wyprujemy mu flaki i utniemy głowę albo: małe dxieci są najlepsze do jedzenia. Wczoraj było coś o molestowaniu. Przecież to są bajki dla dorosłych. Tylko czekać jak się pojawią animowane pornusy.
Obserwuj wątek
    • Gość: guest Re: Bajki z Cartoon Net -dziwne prawa rynku IP: *.* 06.09.01, 09:54
      >mika napisała/ł:> Przecież to są bajki dla dorosłych. Tylko czekać jak się pojawią animowane pornusy.Już są - np. japońskie "tanga"Poza tym japońskie kreskówki wogóle doprowadzają mnie do szału po kilku sekundach - te rozdarte twarze, wrzask, pęd -okropność. Wyłączam to natychmiast. I dziwi mnie jedno- nie znam osoby, której te koszmary by sie podobały- a wszędzie tego pełno. Jak to jest - nie ma klienta a towar idzie?Z sentymentem wspominam Bolka i Lolka, Reksia oraz Zaczarowany Ołówek...
      • Gość: guest Re: Bajki z Cartoon Net -dziwne prawa rynku IP: *.* 06.09.01, 10:08
        nie mam cale szczescie cartoon - moj maz bardzo ogladac ten program ale jest tam za duzo przemocy zeby pozwolic na to dziecku ale polecam program tez wylacznie dla dzieci MiniMax niestety dostepny jest tylko na cyfrze+ ale przede wszystkim jest tam mnostwo polskich starych bajek ktore o dziwo bardziej przemawiaja do mojej prawie dwuletniej Zuzi niz jakies amerykanskie (japonskich wogole nie lubi :) ) i jest tez specjalny program (kilkugodzinny) dla przedszkolakow no i przede wszystkim zalozenie odgorne ze nie bedzie bajek z zastosowaniem przemocy :)Wika
        • Gość: guest Re: Bajki z Cartoon Net -dziwne prawa rynku IP: *.* 06.09.01, 11:08
          Bajki z Cartoon Network może są dobre dla japońców którzy je produkują, ale nie dla dzieci poniżej 5 lat. Córa mojej siostry po oglądaniu ich w wieku ok 3 lat darła się co noc, skasowali oglądanie, problem nocnych koszmarów sam się rozwiązał. Mój Misio ma 2,5 roku jak zaczął zostawać z babcią i to dziastwo oglądać to kupilismy magnetowid i kasety uszatek, lolek, rumcajs, krecik i inne spokojne różnosci. Teraz ogląda przynajmniej spokojne nasze bajki bez tekstów głupkowatych. I tak za dużo czasu pod moją nieobecnosć spędza przed tv, ale nie mam na to wpływu (temat wojjenny). Osobiscie też nie oglądam cartoon, choć o smiesznoto mój mąż lubi dżony bravo i o krowie czy jak to się nazywa.
    • Gość: guest Re: Bajki z Cartoon Net. IP: *.* 06.09.01, 11:28
      Dziewczyny! Z czystym sumieniem polecam jedną bajkę na Cartoon: Kacper (Kipper) Doskonała dla 2-3 latków. Nadawana jest codziennie o 8.25 i lecą chyba 3 bajeczki po kolei przez pół godzinki. Moje dziecko uwielbia Kacperka. Niezbyt szybka akcja, mało szczegółów - dziecko się nie rozprasza, brak jakiejkolwiek przemocy, nawet podniesionego głosu, głównie różne pomysły na zabawy kilku przyjaciół. Co jakiś czas powtarzają jakiś odcinek, co dzieciom też chyba się podoba. Oprócz reszty bajek na Cartoon proponuję też bojkot większości bajek na Polsacie i canal+Isia
    • Gość: guest Re: Bajki z Cartoon Net. IP: *.* 06.09.01, 11:40
      A ja polecam dobranocki TV Polonia 19.15 - wtorki: Reksio, piątki: Zaczarowany Ołówek, soboty: Colargol. Nagrywam je mojej córce.
    • Gość: guest Re: Bajki z Cartoon Net. IP: *.* 10.09.01, 12:15
      Z racji tego, ze obecnie wynajmuje mieszkanie wyposazone w TV i kablowke miewam przyjemnosc natrafic na CartoonNetwork... Na szczescie moja mala w ogole nie oglada telewizji. O wiele bardziej sa dla niej interesujace programy we flashu, ktore robie sama lub ktore sciagam z sieci... Zastanawiam sie tak, przeciez wszystkie mamy zabierajace glos na forum maja dostep do sieci i komputera. proponuje sciagnac z sieci triala Flasha (30 dni), kupic ksiazke "po prostu Flash 5" wyd. Helion i zainteresowac tym dziecko.Czasami, gdy Kasia jest chora pozwalam jej ogladac dobranocki lub bajki, ktore pokazuje jedynka przed poludniem. Polsat, TVN itp w ogole nie wchodza w gre.Zastanawiam sie czasami po co w niektorych domach jest telewizor... U mnie sluzy mojemu lubemu do podlaczania Atari i dla mnie do ogladania CNN. Pozdrawiam,Kasandra
      • Gość: guest Re: Bajki z Cartoon Net. IP: *.* 10.09.01, 12:17
        Ja sie nie zastanawiam u mnie po prostu nie ma....
        • Gość: guest Re: Bajki z Cartoon Net. IP: *.* 10.09.01, 12:21
          :)))U mnie tez nie bylo, ale po zmianie miejsca pracy nie chcialo mi sie dojezdzac kilkanascie kilometrow wiec zmienilam miejsce zamieszkania. No i mamy telewizor ;)))Moze by go tak za okno??? Jeszcze sie zastanowie...Kasandra
        • Gość: guest Re: Bajki z Cartoon Net. IP: *.* 11.09.01, 01:05
          moj brat sie zawziął i też nie ma telewizora . podziwiam was . ja kocham discovery więc nie mogę go wyrzucić.ewa
      • Gość: guest Re: Bajki z Cartoon Net. IP: *.* 11.09.01, 01:02
        szukałam flasha ale cienko mi poszło . moze jakies namiary - skąd to sciągnąć ?pozdrowienia .ewa.
        • Gość: guest Re: Bajki z Cartoon Net. IP: *.* 11.09.01, 08:27
          Posiadam w domu wersje trial (30 dni) jak i nielegalna wersje pelna. W zaleznosci czy komputer ktory posiadasz w domu jest wlasnoscia prywatna czy firmy (np firmy meza) mozesz zainstalowac jedno badz drugie. Jak tylko uruchomie konto na uczelnianym serwerze moge udostepnic obie wersje, jak rowniez PhotoShopa (program graficzny) i edytory HTMLa. Mam nadzieje, ze wielu mamom uda sie zaintersowac swoje dzieci komputerem od strony tworczej... To pozniej moze zaprocentowac niezlymi dochodami.Pozdrawiam,Kasandra
          • Gość: guest Re: Bajki z Cartoon Net. IP: *.* 13.09.01, 22:45
            komputer mam prywatny , mogę zainstalować co mi się podoba.photoshopa mam. jestem zainteresowana ,daj znać .ewa
        • Gość: guest Re: Bajki z Cartoon Net. IP: *.* 24.09.01, 13:49
          Wiekszosc programów mozna znalezc na tzw. dwóch krówkach www.tucows.com (polski serwer: tucows.icm.edu.pl). 30 dniowa wersja Flasha 5.0 jest pod tym adresem - http://tucows.icm.edu.pl/mmedia/preview/194917.htmlA jesli chodzi o jakies pomoce do tworzenia filmów we flashu, to moge podrzucic kilka(nascie) adresów gdzie mozna znalezc samouczki (wiekszosc po angielsku). Musialbym tylko poszperac w moim archiwum...
        • Gość: guest Re: Bajki z Cartoon Net. IP: *.* 18.10.01, 17:48
          przyślijcie mi jakąś bajkę tarapeutyczną
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka