Gość: guest
IP: *.*
06.09.01, 07:57
Co o nich sądzicie. Ja dopiero od urodzenia Lenki zaczełąm się nimi interesować. Jestem w szoku. Lecą tam takie mniejwięcej teksty :ciekawe co ma w środku wyprujemy mu flaki i utniemy głowę albo: małe dxieci są najlepsze do jedzenia. Wczoraj było coś o molestowaniu. Przecież to są bajki dla dorosłych. Tylko czekać jak się pojawią animowane pornusy.