Witam mamusie,
jestem mamą pięcioletniej oli
a wczoraj dowiedziałm się że będę miała chłopca
to połowa ciązy
nie ukrywam że chciałam dziewczynkę w przeciwieństwie do męża
i teraz nie dość że ciąża z zaskoczenia to jeszcze facet!
jak to jest z facetami???
napiszcie mamy chłopców
co się z nimi robi?
o czym rozmawia?
czy kocha się inaczej???
z dziewczynką jest super bo ta sama płec
ale wizja chłopaka normalnie mnie przeraża
dzięki
pozdr
Aga