kamila_21
30.07.09, 13:51
Dziewczyny nie wiem co robic.
Od 5 lat mam w domu krolika. Mlody ma z nim kontakt od urodzenia. Od
mniej wiecej 3 tygodni zauwazylam ze Mikolaj strasznie kicha,
myslalam ze bedzie chory ale to tylko kichanie i zapchany nos, po
kilku godzinach spokoj. Zauwazylam ostatnio ze ma tak tylko wtedy
jak szaleje z krolikiem, przytula go itp. Z dnia na dzien jest coraz
gorzej. Wczoraj az nie mogl zasnac bo kichanie jest doslownie co
kilka sekund! Dzis doszly jeszcze lekko zaczerwienione oczy.
Czy to w ogole mozliwe zeby alergia zaczela sie tak nagle i to po
takim czasie? Jak myslicie?
Mozna to jakos leczyc?? Nie chcialabym sie zwierzaka pozbywac...