Dodaj do ulubionych

Dmuchany domek

08.03.06, 10:17
Witam,
zamierzam kupić dmuchany domek do zabawy dla rocznego dziecka. Czy ktoś może
miał do czynienia z czymś takim? Znalazłem w necie tylko 1 sklep gdzie można
kupić coś takiego:
www.leomark.pl/?mode=produkt_full_lista&recordId=1700
lub zamek
www.leomark.pl/?mode=produkt_full_lista&recordId=1345
Proszę o opinie.
Wszystkiego najlepszego w dniu kobiet smile
Obserwuj wątek
    • j.martunia Re: Dmuchany domek 09.03.06, 14:04
      moja Ania (2,5 roku) chyba od roku ma zamek - co prawda trochę inny (kupiony w
      practikerze) ale bardzo podobny. Dodatkowo w środku mamy ok 50 piłeczek. Od
      samego początku był to trafiony zakup. Bawi się w nim sama ale czasem ma ochotę
      na towarzystwo więc zdarzało się ,że byliśmy w nim w trójkęsmileAnia, mąż i ja.
      Nam też się podobasmile
      Jak akurat nie ma ochoty siedzieć w środku to bierze piłeczki i bawi się nimi
      poza zamkiem; często wyjmuje je i wrzuca do środka.
      Teraz wchodzi do niego wszelkimi możliwymi wejściami - także od góry, rzucając
      się na ścianę.
      Jak macie tylko wystarczająco miejsca w domu to uważam że warto kupić. U nas
      przynajmniej raz dziennie Ania jest w środku.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka