pafnucy5
17.09.05, 10:28
witam kochane mamy,
mój syn ma 7 miesięcy i niedawno powtarzałam mu morfologię, pierwszą
robiliśmy jak miał 4 m-ce i wyniki wyszły kiepskie (zdaniem jednej lekarki,
zdaniem innej normalne)- hemoglobina 11, hematokryt 3,6. dostał żelazo na
niedokrwistość (jest na piersi więc moje zapasy się pewnie wyczerpały) i
teraz powtarzamy kuracje tyle że w zwiększonej dawce Hemoferu. trochę się
boję o jego ząbki, które lada dzień mogą się "zjawić" i podobno nie powinno
się wtedy podawać dziecku żelaza. poradźcie drogie mamy, może ktoś ma podobną
sytuację
Pozdrawiam
Ewelina i Adrian