27.08.06, 13:25
czesc jestem mama 2 tygodniowej Patuni.Bardzo lubie grzyby ale nie wiem czy
można je jeśc gdy sie karmi piersią?prosze o odpowiedz,nie chciałabym
zaszkodzić małej.
Obserwuj wątek
    • aldik77 Re: grzybki 27.08.06, 14:33
      Ja bym nie jadła, ale tak naprawdę to niebardzo wiem czy mogą zaszkodzićsmile
    • pytkasia Re: grzybki 27.08.06, 19:16
      Nie, są cięzkostrawne.
      • gusia210 Re: grzybki 29.08.06, 22:57
        nie powinno się jeść grzybów podczas karmienia piersią
        kiedyś jak byłam w szpitalu to zaprzyjaźniona pielęgniarka opowiedziała mi o
        dziecku które z ostrą biegunką trzeci raz zostało przyjęte na oddział-okazało
        się że mama jadała potrawy z grzybów bo nie wiedziała że nie powinno się ich
        jeść karmiąc piersią
        co prawda jednemu zaszkodzi a drugiemu nie -ale chyba nie warto ryzykować z
        własnym dzieckiem

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka