galactica 23.10.09, 11:05 Witam, czy ktoś wie, gdzie w Gorzowie odbywają się niedrogie zajęcia z aerobiku? Moze w jakiejs szkole? W klubie osiedlowym? bede wdzieczna za namiary. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: aerobic Re: Aerobik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.09, 12:39 na słowiance. czy niedrogie to nie wiem Odpowiedz Link Zgłoś
zetkaf Re: Aerobik 23.10.09, 16:22 > czy ktoś wie, gdzie w Gorzowie odbywają się niedrogie zajęcia z > aerobiku? Zajec z aerobiku pelno, wszystkie studia fitness, wszystkie punkty fitness, do tego chyba wszystkie silownie ;) Co do ceny - zalezy, co uznajesz za niedrogo. Masz punkty, gdzie jest tanio dla tych, co chodza duzo, bo cena jest stala (watral, slowianka), sa i takie, gdzie przecietny Kowalski bedzie wolal pojsc, bo placi sie od ilosci wejsc, a nie ryczaltem jakby siedzial codziennie. Jak chcesz dobry wycisk, to ja polecam Olympusa w okolicy Szarych Szeregow (a moze to samych Szarych Szeregow?), wtorki-czwartki, godz. 19. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: metroseksualista Re: Aerobik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.09, 19:30 zetkaf chodzi na aerobic to wie :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fju fju Re: Aerobik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.09, 21:01 zetkaf napisał: > Jak chcesz dobry wycisk, to ja polecam Olympusa w okolicy Szarych > Szeregow (a moze to samych Szarych Szeregow?), wtorki-czwartki, > godz. 19. no dobrze zetkaf przyznaj sie w jakim stroju fikasz? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emsiziomal Re: Aerobik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.09, 21:09 w końcu ktoś (zetkaf) na forum chce pomóc , szczegółowo odpowiadajac na pytanie rodem z forum inteligentów z ZG......a tu od razu jakies domysły...... "Ubierz sie w obcisłe, bo to trzeba miec styl ". :) Odpowiedz Link Zgłoś
pretty01 Re: Aerobik 25.10.09, 22:15 Tyle, że areobik to nie "fikanie", a trening całego organizmu, który ma wiele odmian. Raz jeden widziałam faceta na, uważanych za typowo kobiece, zajęciach ze stepem, ale areobik to także combat box, pump czy dance, na które mężczyźni przychodzą tak samo licznie, jak kobiety. Śmiem sadzić, że nie mielibyście odwagi zaproponować co poniektórym z nich włożenia obcisłych kostiumików... :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fju fju Re: Aerobik IP: *.gpsk.am.poznan.pl 26.10.09, 14:28 pretty01 napisała: > Tyle, że areobik to nie "fikanie" dzieki, jestes wielka Odpowiedz Link Zgłoś
zetkaf Re: Aerobik 27.10.09, 00:04 > stepem, ale areobik to także combat box, pump czy dance, na które step jest masakra, combat - to m.in. wspomniane przeze mnie tae-boo (no fakt, faceci chodza - na pelna sale czasem nawet 4! sie znajdzie ;), pump to nawet nie wiem co to, a wszelkiego typu dance - to ja sie dziwie, bo jednak jak kiedys na latino bylem, to ZDARZAL sie drugi facet... a step to masiakra, toz to niby nic ciezkiego, ale nogi to jak polamane ;) Co do ubierania facetow w obcisle - no, mysle, ze coponiektorych to kobiety by mialy nie odwage, ale chec ubrac w obcisle, az takie brzydale nie przychodza, zeby kobiety "nie mialy odwagi" ktoregos ubrac w obcisle... ps. a niektorzy nie robia nawet "fikolkow" i od razu widac niedotlenienie mozgu ;) Odpowiedz Link Zgłoś
calama Re: Aerobik 27.10.09, 07:25 zetkaf napisał: > jak kiedys na latino bylem, to ZDARZAL > sie drugi facet... latino - moja miłość :) kilka lat już chodze i nigdy nie było tam ani jednego faceta, pomijając prowadzącego ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emsiziomal Re: Aerobik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.09, 09:25 Jako NOTORYCZNY uczestnik zajęć fitness, latino, brejk dęs, a takze fan zdrowego trybu życia, oficjalnie dementuję , że prowadzący zajęcia tańca i gimnastyki znają się tylko na fikołkach! Znają się także na modzie...bo mają fajowskie dresy i adidasy markowe! Odpowiedz Link Zgłoś
calama Re: Aerobik 27.10.09, 09:35 Gość portalu: emsiziomal napisał(a): > Jako NOTORYCZNY uczestnik zajęć fitness, latino, brejk dęs, a > takze fan zdrowego trybu życia oj, emsi myślałam, że wiesz, co znaczy "notoryczny" :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emsiziomal Re: Aerobik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.09, 09:44 faktycznie sprawdziłem w słowniku i kuche dałem! Ale z kolei hasło "po sasiedzku" odkryłem fajne NAUKA SYSTEMATYCZNA! To też moja domena chyba jest! Odpowiedz Link Zgłoś
calama Re: Aerobik 27.10.09, 09:49 taaa, systematyczność... ale i tak Cię lubię :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emsiziomal Re: Aerobik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.09, 09:49 Systematycznie 2 x w roku tuz przed sesją...to sie nie liczy? Odpowiedz Link Zgłoś
calama Re: Aerobik 27.10.09, 09:51 Gość portalu: emsiziomal napisał(a): > Systematycznie 2 x w roku tuz przed sesją...to sie nie liczy? masz rację, liczy :) widocznie zielono mi w głowie i kwiatki w niej rosną i nie pomyślałam ;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emsiziomal Re: Aerobik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.09, 09:56 "widocznie zielono mi w głowie i kwiatki w niej rosną i nie pomyślałam ;)))) " A ja myślałem, że ziemniaki cebula i buraki! :))))))))) Swoja droga ...kapustę czas kisic :) Odpowiedz Link Zgłoś
calama Re: Aerobik 27.10.09, 10:01 Gość portalu: emsiziomal napisał(a): > A ja myślałem, że ziemniaki cebula i buraki! > :))))))))) wrednyś! to w sobotę było, kwiatki w niedzielę :P > Swoja droga ...kapustę czas kisic :) tylko bez kminku! Odpowiedz Link Zgłoś
zetkaf Re: Aerobik 27.10.09, 10:31 > faktycznie sprawdziłem w słowniku i kuche dałem! no juz nie badz taki skromny... notoryczny - powszechnie znany , reszte definicji zmilcze ;) > Ale z kolei hasło "po sasiedzku" odkryłem fajne NAUKA > SYSTEMATYCZNA! > To też moja domena chyba jest! systematyczny (brak znaczenia) ;) Odpowiedz Link Zgłoś
pretty01 Re: Aerobik 27.10.09, 09:26 zetkaf napisał: pump to nawet nie wiem co to Pump to zajęcia wzmacniające i kształtujące sylwetkę z gryfami. >combat - to m.in. wspomniane przeze mnie tae-boo > (no fakt, faceci chodza - na pelna sale czasem nawet 4! sie > znajdzie ;), Tam, gdzie chodzę proporcje rozkładają się mniej więcej po równo. >az takie > brzydale nie przychodza, zeby kobiety "nie mialy odwagi" ktoregos > ubrac w obcisle... Oj, ja nie w tym sensie ;)Odniosłam się do aluzji jednego tu piszącego... Odpowiedz Link Zgłoś
calama Re: Aerobik 27.10.09, 09:36 pretty01 napisała: > Pump to zajęcia wzmacniające i kształtujące sylwetkę z gryfami. mało polecam u niektórych powodują rwę barkową :( > Tam, gdzie chodzę proporcje rozkładają się mniej więcej po równo. teraz mi to mówisz??????????? małpa! ;) Odpowiedz Link Zgłoś
pretty01 Re: Aerobik 27.10.09, 20:04 calama napisała:> > Pump mało polecam > u niektórych powodują rwę barkową E tam. Niektórzy ;) niech spróbują raz jeszcze. Może to kwestia postawy przy ćwiczeniach? > teraz mi to mówisz??????????? > małpa! ;) Kiedy same brzydale... :)))) -- Na drugie mam Jędza :)) (by user ABC :) ----------------- Piłeś- nie pisz ;) Odpowiedz Link Zgłoś
calama Re: Aerobik 28.10.09, 10:35 pretty01 napisała: > niech spróbują raz jeszcze spróbowałam, teraz omijam pump szerokim łukiem ;) jak patrze na babki prowadzące takie latino to zaczynam się zastanawiać czy ja w 100% hetero jestem ;))))) cudny widok! > Kiedy same brzydale... :)))) kiedy ja lubię brzydali tylko muszą mieć kawałek mózgu :) Odpowiedz Link Zgłoś
zetkaf Re: Aerobik 27.10.09, 10:33 > Oj, ja nie w tym sensie ;)Odniosłam się do aluzji jednego tu > piszącego... Tego, co ma jakas dziwna homofobie? Wiesz, to sie zazwyczaj bez powodu nie bierze... co ja ci bede tlumaczyl, powody moga byc dwa ;) Odpowiedz Link Zgłoś
zetkaf Re: Aerobik 27.10.09, 08:55 > rób fikołki zetkaf może ci sie mózg dotleni na wykladach ze sztucznej inteligencji mowiono, ze jednym z wyroznikow inteligencji (w stosunku do np. nieinteligentnych programow),jest zdolnosc do uczenia sie. Jak widac po naszym analfabecie, ma z tym powazne problemy - to tak w kwestii fikolkow ;) Odpowiedz Link Zgłoś
calama Re: Aerobik 27.10.09, 09:01 zetkaf napisał: > > rób fikołki zetkaf może ci sie mózg dotleni zetkaf - wyluzuj ;) autorowi chodziło o to, byś robił fikołki (tak w starodawnych czasach mówilo się na drinki) to rób drinka i uśmiechnij się do niego ;) Odpowiedz Link Zgłoś
wolfenstein3d Re: Aerobik 27.10.09, 20:40 >> na wykladach ze sztucznej inteligencji no bo ty masz sztuczną Odpowiedz Link Zgłoś
zetkaf Re: Aerobik 30.10.09, 20:27 > >> na wykladach ze sztucznej inteligencji > no bo ty masz sztuczną No widzisz, dzieki mojej wrodzonej inteligencji, udalo mi sie wychodowac tez jakas sztuczna... jesli jednak wolisz nie miec zadnej, ani sztucznej, ani naturalnej - no nikt ci nie broni, wszak demokracja jest ;) Odpowiedz Link Zgłoś
calama Re: Aerobik 02.11.09, 09:59 zetkaf napisał: > > >> na wykladach ze sztucznej inteligencji > > no bo ty masz sztuczną > No widzisz, dzieki mojej wrodzonej inteligencji, udalo mi sie > wychodowac tez jakas sztuczna... jak wiemy - inteligencja to zdolność kojarzenia :) nijak się ma do ortografii ;)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hektor Re: Aerobik IP: *.gorzow.mm.pl 27.10.09, 12:56 Ćwiczę w stroju Borata! Przynajmniej po zajęciach wszytko mam w zasięgu ręki. A tak na serio?! Gdzie, waszym zdaniem są najlepsze zajęcia w Gorzowie? Odpowiedz Link Zgłoś
calama Re: Aerobik 27.10.09, 13:27 Gość portalu: hektor napisał(a): > Gdzie, waszym zdaniem są najlepsze zajęcia w Gorzowie? latinoaerobik w szkole tańca fun dance Odpowiedz Link Zgłoś
zetkaf Re: Aerobik 27.10.09, 23:59 > latinoaerobik w szkole tańca fun dance Do funda(n)cji to sie na nauke tanca chodzi, a nie na aerobik... zwlaszcza, ze facetow nie wpuszczaja (no, chyba ze cos sie zmienilo?) na latino Odpowiedz Link Zgłoś
calama Re: Aerobik 28.10.09, 10:36 zetkaf napisał: > > latinoaerobik w szkole tańca fun dance > Do funda(n)cji to sie na nauke tanca chodzi, a nie na aerobik... trochę sie salsy i innej samby nauczyłam :P > zwlaszcza, ze facetow nie wpuszczaja (no, chyba ze cos sie > zmienilo?) na latino to chyba babka jestem, bo mnie wpuszczali teraz chodzę gdzie indziej i jestem równie zadowolona :D Odpowiedz Link Zgłoś