23.10.09, 11:05
Witam,
czy ktoś wie, gdzie w Gorzowie odbywają się niedrogie zajęcia z aerobiku? Moze w jakiejs szkole? W klubie osiedlowym?
bede wdzieczna za namiary.
Obserwuj wątek
    • Gość: aerobic Re: Aerobik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.09, 12:39
      na słowiance. czy niedrogie to nie wiem
    • zetkaf Re: Aerobik 23.10.09, 16:22
      > czy ktoś wie, gdzie w Gorzowie odbywają się niedrogie zajęcia z
      > aerobiku?
      Zajec z aerobiku pelno, wszystkie studia fitness, wszystkie punkty
      fitness, do tego chyba wszystkie silownie ;)
      Co do ceny - zalezy, co uznajesz za niedrogo. Masz punkty, gdzie
      jest tanio dla tych, co chodza duzo, bo cena jest stala (watral,
      slowianka), sa i takie, gdzie przecietny Kowalski bedzie wolal
      pojsc, bo placi sie od ilosci wejsc, a nie ryczaltem jakby siedzial
      codziennie.
      Jak chcesz dobry wycisk, to ja polecam Olympusa w okolicy Szarych
      Szeregow (a moze to samych Szarych Szeregow?), wtorki-czwartki,
      godz. 19.
      • Gość: metroseksualista Re: Aerobik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.09, 19:30
        zetkaf chodzi na aerobic to wie :))
      • Gość: fju fju Re: Aerobik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.09, 21:01
        zetkaf napisał:

        > Jak chcesz dobry wycisk, to ja polecam Olympusa w okolicy Szarych
        > Szeregow (a moze to samych Szarych Szeregow?), wtorki-czwartki,
        > godz. 19.

        no dobrze zetkaf przyznaj sie w jakim stroju fikasz? ;)
        • Gość: emsiziomal Re: Aerobik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.09, 21:09
          w końcu ktoś (zetkaf) na forum chce pomóc , szczegółowo odpowiadajac na pytanie
          rodem z forum inteligentów z ZG......a tu od razu jakies domysły......

          "Ubierz sie w obcisłe, bo to trzeba miec styl ".
          :)
          • pretty01 Re: Aerobik 25.10.09, 22:15
            Tyle, że areobik to nie "fikanie", a trening całego organizmu, który ma wiele
            odmian. Raz jeden widziałam faceta na, uważanych za typowo kobiece, zajęciach ze
            stepem, ale areobik to także combat box, pump czy dance, na które mężczyźni
            przychodzą tak samo licznie, jak kobiety. Śmiem sadzić, że nie mielibyście
            odwagi zaproponować co poniektórym z nich włożenia obcisłych kostiumików... :))))
            • Gość: fju fju Re: Aerobik IP: *.gpsk.am.poznan.pl 26.10.09, 14:28
              pretty01 napisała:

              > Tyle, że areobik to nie "fikanie"

              dzieki, jestes wielka
            • zetkaf Re: Aerobik 27.10.09, 00:04
              > stepem, ale areobik to także combat box, pump czy dance, na które
              step jest masakra, combat - to m.in. wspomniane przeze mnie tae-boo
              (no fakt, faceci chodza - na pelna sale czasem nawet 4! sie
              znajdzie ;), pump to nawet nie wiem co to, a wszelkiego typu dance -
              to ja sie dziwie, bo jednak jak kiedys na latino bylem, to ZDARZAL
              sie drugi facet... a step to masiakra, toz to niby nic ciezkiego,
              ale nogi to jak polamane ;)
              Co do ubierania facetow w obcisle - no, mysle, ze coponiektorych to
              kobiety by mialy nie odwage, ale chec ubrac w obcisle, az takie
              brzydale nie przychodza, zeby kobiety "nie mialy odwagi" ktoregos
              ubrac w obcisle...
              ps. a niektorzy nie robia nawet "fikolkow" i od razu widac
              niedotlenienie mozgu ;)
              • calama Re: Aerobik 27.10.09, 07:25
                zetkaf napisał:

                > jak kiedys na latino bylem, to ZDARZAL
                > sie drugi facet...
                latino - moja miłość :)
                kilka lat już chodze i nigdy nie było tam ani jednego faceta,
                pomijając prowadzącego ;)
                • Gość: emsiziomal Re: Aerobik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.09, 09:25
                  Jako NOTORYCZNY uczestnik zajęć fitness, latino, brejk dęs, a takze fan zdrowego
                  trybu życia, oficjalnie dementuję , że prowadzący zajęcia tańca i gimnastyki
                  znają się tylko na fikołkach!
                  Znają się także na modzie...bo mają fajowskie dresy i adidasy markowe!

                  • calama Re: Aerobik 27.10.09, 09:35
                    Gość portalu: emsiziomal napisał(a):

                    > Jako NOTORYCZNY uczestnik zajęć fitness, latino, brejk dęs, a
                    > takze fan zdrowego trybu życia
                    oj, emsi
                    myślałam, że wiesz, co znaczy "notoryczny" :P
                    • Gość: emsiziomal Re: Aerobik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.09, 09:44
                      faktycznie sprawdziłem w słowniku i kuche dałem!
                      Ale z kolei hasło "po sasiedzku" odkryłem fajne NAUKA SYSTEMATYCZNA!
                      To też moja domena chyba jest!
                      • calama Re: Aerobik 27.10.09, 09:49
                        taaa, systematyczność...
                        ale i tak Cię lubię :P
                        • Gość: emsiziomal Re: Aerobik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.09, 09:49
                          Systematycznie 2 x w roku tuz przed sesją...to sie nie liczy?
                          • calama Re: Aerobik 27.10.09, 09:51
                            Gość portalu: emsiziomal napisał(a):

                            > Systematycznie 2 x w roku tuz przed sesją...to sie nie liczy?
                            masz rację, liczy :)
                            widocznie zielono mi w głowie i kwiatki w niej rosną i nie
                            pomyślałam ;))))
                            • Gość: emsiziomal Re: Aerobik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.09, 09:56
                              "widocznie zielono mi w głowie i kwiatki w niej rosną i nie
                              pomyślałam ;)))) "
                              A ja myślałem, że ziemniaki cebula i buraki!
                              :)))))))))
                              Swoja droga ...kapustę czas kisic :)
                              • calama Re: Aerobik 27.10.09, 10:01
                                Gość portalu: emsiziomal napisał(a):

                                > A ja myślałem, że ziemniaki cebula i buraki!
                                > :)))))))))
                                wrednyś!
                                to w sobotę było, kwiatki w niedzielę :P

                                > Swoja droga ...kapustę czas kisic :)
                                tylko bez kminku!
                      • zetkaf Re: Aerobik 27.10.09, 10:31
                        > faktycznie sprawdziłem w słowniku i kuche dałem!
                        no juz nie badz taki skromny...
                        notoryczny - powszechnie znany
                        , reszte definicji zmilcze ;)


                        > Ale z kolei hasło "po sasiedzku" odkryłem fajne NAUKA
                        > SYSTEMATYCZNA!
                        > To też moja domena chyba jest!
                        systematyczny (brak znaczenia)
                        ;)
              • pretty01 Re: Aerobik 27.10.09, 09:26
                zetkaf napisał: pump to nawet nie wiem co to

                Pump to zajęcia wzmacniające i kształtujące sylwetkę z gryfami.

                >combat - to m.in. wspomniane przeze mnie tae-boo
                > (no fakt, faceci chodza - na pelna sale czasem nawet 4! sie
                > znajdzie ;),
                Tam, gdzie chodzę proporcje rozkładają się mniej więcej po równo.

                >az takie
                > brzydale nie przychodza, zeby kobiety "nie mialy odwagi" ktoregos
                > ubrac w obcisle...
                Oj, ja nie w tym sensie ;)Odniosłam się do aluzji jednego tu
                piszącego...
                • calama Re: Aerobik 27.10.09, 09:36
                  pretty01 napisała:

                  > Pump to zajęcia wzmacniające i kształtujące sylwetkę z gryfami.
                  mało polecam
                  u niektórych powodują rwę barkową :(

                  > Tam, gdzie chodzę proporcje rozkładają się mniej więcej po równo.
                  teraz mi to mówisz???????????
                  małpa! ;)
                  • pretty01 Re: Aerobik 27.10.09, 20:04
                    calama napisała:> > Pump mało polecam > u niektórych powodują rwę barkową
                    E tam. Niektórzy ;) niech spróbują raz jeszcze. Może to kwestia postawy
                    przy ćwiczeniach?

                    > teraz mi to mówisz???????????
                    > małpa! ;)
                    Kiedy same brzydale... :))))

                    --
                    Na drugie mam Jędza :)) (by user ABC :)
                    -----------------
                    Piłeś- nie pisz ;)
                    • calama Re: Aerobik 28.10.09, 10:35
                      pretty01 napisała:

                      > niech spróbują raz jeszcze
                      spróbowałam, teraz omijam pump szerokim łukiem ;)
                      jak patrze na babki prowadzące takie latino to zaczynam się
                      zastanawiać czy ja w 100% hetero jestem ;)))))
                      cudny widok!

                      > Kiedy same brzydale... :))))
                      kiedy ja lubię brzydali
                      tylko muszą mieć kawałek mózgu :)
                • zetkaf Re: Aerobik 27.10.09, 10:33
                  > Oj, ja nie w tym sensie ;)Odniosłam się do aluzji jednego tu
                  > piszącego...
                  Tego, co ma jakas dziwna homofobie? Wiesz, to sie zazwyczaj bez
                  powodu nie bierze... co ja ci bede tlumaczyl, powody moga byc dwa ;)
    • zetkaf Re: Aerobik 27.10.09, 08:55
      > rób fikołki zetkaf może ci sie mózg dotleni
      na wykladach ze sztucznej inteligencji mowiono, ze jednym z
      wyroznikow inteligencji (w stosunku do np. nieinteligentnych
      programow),jest zdolnosc do uczenia sie. Jak widac po naszym
      analfabecie, ma z tym powazne problemy - to tak w kwestii fikolkow ;)
      • calama Re: Aerobik 27.10.09, 09:01
        zetkaf napisał:

        > > rób fikołki zetkaf może ci sie mózg dotleni

        zetkaf - wyluzuj ;)
        autorowi chodziło o to, byś robił fikołki (tak w starodawnych
        czasach mówilo się na drinki)
        to rób drinka i uśmiechnij się do niego ;)
      • wolfenstein3d Re: Aerobik 27.10.09, 20:40
        >> na wykladach ze sztucznej inteligencji

        no bo ty masz sztuczną
        • zetkaf Re: Aerobik 30.10.09, 20:27
          > >> na wykladach ze sztucznej inteligencji
          > no bo ty masz sztuczną
          No widzisz, dzieki mojej wrodzonej inteligencji, udalo mi sie
          wychodowac tez jakas sztuczna... jesli jednak wolisz nie miec
          zadnej, ani sztucznej, ani naturalnej - no nikt ci nie broni, wszak
          demokracja jest ;)
          • calama Re: Aerobik 02.11.09, 09:59
            zetkaf napisał:

            > > >> na wykladach ze sztucznej inteligencji
            > > no bo ty masz sztuczną
            > No widzisz, dzieki mojej wrodzonej inteligencji, udalo mi sie
            > wychodowac tez jakas sztuczna...
            jak wiemy - inteligencja to zdolność kojarzenia :)
            nijak się ma do ortografii ;))))))
    • Gość: hektor Re: Aerobik IP: *.gorzow.mm.pl 27.10.09, 12:56
      Ćwiczę w stroju Borata!
      Przynajmniej po zajęciach wszytko mam w zasięgu ręki.
      A tak na serio?!
      Gdzie, waszym zdaniem są najlepsze zajęcia w Gorzowie?
      • calama Re: Aerobik 27.10.09, 13:27
        Gość portalu: hektor napisał(a):

        > Gdzie, waszym zdaniem są najlepsze zajęcia w Gorzowie?
        latinoaerobik w szkole tańca fun dance
        • zetkaf Re: Aerobik 27.10.09, 23:59
          > latinoaerobik w szkole tańca fun dance
          Do funda(n)cji to sie na nauke tanca chodzi, a nie na aerobik...
          zwlaszcza, ze facetow nie wpuszczaja (no, chyba ze cos sie
          zmienilo?) na latino
          • calama Re: Aerobik 28.10.09, 10:36
            zetkaf napisał:

            > > latinoaerobik w szkole tańca fun dance
            > Do funda(n)cji to sie na nauke tanca chodzi, a nie na aerobik...
            trochę sie salsy i innej samby nauczyłam :P
            > zwlaszcza, ze facetow nie wpuszczaja (no, chyba ze cos sie
            > zmienilo?) na latino
            to chyba babka jestem, bo mnie wpuszczali
            teraz chodzę gdzie indziej i jestem równie zadowolona :D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka