zosia_z_warzywniaka
16.08.11, 11:06
Chcę zmienić pracę bo w końcu człowiek musi sie rozwijać. Chciałabym pracować w Tesco na kasie.Ale mam kłopot bo w w podaniu jest rubryka "telefon". I nie wiem co mam tam wpisać. Czy mam tam wpisać model swojej komórki. Kupiłam sobie mega ultranowoczesną komórę z klapką w lombardzie za 50 zł. Ale nigdzie nie mogę znależć jej nazwy . Hmm chyba zostawie tą rybrykę i nic nie wpiszę.