Dodaj do ulubionych

Mam pytanko

16.08.11, 11:06
Chcę zmienić pracę bo w końcu człowiek musi sie rozwijać. Chciałabym pracować w Tesco na kasie.Ale mam kłopot bo w w podaniu jest rubryka "telefon". I nie wiem co mam tam wpisać. Czy mam tam wpisać model swojej komórki. Kupiłam sobie mega ultranowoczesną komórę z klapką w lombardzie za 50 zł. Ale nigdzie nie mogę znależć jej nazwy . Hmm chyba zostawie tą rybrykę i nic nie wpiszę.
Obserwuj wątek
    • e_werty Re: Mam pytanko 16.08.11, 11:16
      bo w końcu człowiek musi sie rozwijać

      ... od którego końca?
    • Gość: nicelus Re: Mam pytanko IP: *.dip.t-dialin.net 16.08.11, 17:36
      ten warzywniak, to pewnie starostwo wschowskie? urzędnicy z tego starostwa się pytają, czy mogą wydawać decyzje w imieniu i z upoważnienia nieboszczyka.



    • Gość: emsiziomal Re: Mam pytanko IP: *.adsl.inetia.pl 16.08.11, 18:19
      Rubryka "telefon" ma za zadanie sprawdzenie czy umisz to urządzenie obsługiwać.
      w ŻADNYM wypadku nie przyznawaj się, że umisz.
      Pracując przy kasie nie powinnaś dzwonić nigdzie (mozesz być szpiegiem Biedronki).
      Te rubryki i pytania sa układane przez profesjonalnych chedchónterów...a oni sa bardzo sprytni.
      • danny_boy Re: Mam pytanko 18.08.11, 23:40
        > chedchónterów
        Ty dyzlektykó jednen, pomyliłesi ó z u, piszem siem chedchaunteruf
    • czysty_harry Re: Mam pytanko 16.08.11, 19:07
      Udaj, że telefon pomyliłaś z tefalem i wpisz teflon. Może przeoczą? To tylko ludzie.
    • danny_boy Re: Mam pytanko 18.08.11, 01:20
      A nie było rubryki, której marki pieluchy wolisz używać na kasie?
      • e_werty Re: Mam pytanko 18.08.11, 12:23
        pieluchy wolisz używać na kasie

        ... zapytaj Kasie
    • Gość: nicelus jeszcze jeden dowcip ... IP: *.dip.t-dialin.net 18.08.11, 13:09
      z listu męża do żony:

      droga riwke, bądź tak dobra i przyślij mi twoje pantofle! naturalnie mam na myśli moje, a nie twoje pantofle. ale jeśli ty przeczytasz "moje pantofle", wtedy pomyślisz, ja chce twoje pantofle. jeśli jednak napisałem: przyślij mi twoje pantofle, wtedy przeczytasz "twoje pantofle" i zrozumiesz prawidłowo, że ja mam na myśli "moje pantofle" i przyślesz mi moje pantofle. przyślij więc mi twoje pantofle!

    • josner Re: Mam pytanko 18.08.11, 14:18
      zosiu kimkolwiek jesteś - twój wątek wniósł nową świeżość na forum
      • e_werty Re: Mam pytanko 18.08.11, 21:29
        wniósł nową świeżość na forum

        ... swieże warzywa?
        • Gość: josner Re: Mam pytanko IP: *.kwidzyn.mm.pl 18.08.11, 23:54
          świeże, świerze?
          :)
          • zawilski.alfred Re: Mam pytanko 19.08.11, 12:45
            Lepiej zjeść świeżego homara
            niz Świerzego Waldemara
    • danny_boy Re: Mam pytanko 18.08.11, 23:42
      >Ale mam kłopot bo w w podaniu jest rubryka "telefon". I nie wiem co mam tam wpisać
      Odpowiedź jest naprawdę banalna: wpisujesz: telefon TAK lub telefon NIE
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka