Dodaj do ulubionych

Czy 2 kg na tydzień to nie za dużo?

09.10.06, 11:36
Witajcie. Jestem mamą 2 letniej Edytki i 4,5 miesięcznej Ali. Od trzech tyg
zaczęłam wreszcie coś robić ze swoją wagą czyli porzuciłam całkowicie
słodycze, oraz kolację. Jem normalne śniadanie (tyle, że zmieniłam pieczywo
na wasę) i normalny dwudaniowy obiad z zupą, ziemniakami, mięsem itp. Potem
ewentualna szklanka mleka i(lub)owoc.No i piję rzecz jasna. Sama woda niegaz.
to 1-1,5l. Do tego aerobik 3 razy w tyg.Zaczęłam od wagi 84 kg(to suma z
dwóch ciąż) przy wzroście 164 i leci w dół 2 kg na tydzień. A i dodam
jeszcze, że małą karmię tylko piersią. Malutkiej raczej nie szkodzę. Nie
widać żeby była głodna. Zastanawiam się tylko czy to nie za duże tempo utraty
wagi i czy coś niedobrego nie zacznie się dziać z moją skórą.Dziś obudziłam
się z dziwnym uczuciem ciągnięcia na twarzy. I nie wynika to z suchości
skórysmileGdzieś doczytałam się, że mądre chudnięcie,to 0,5 do 1 kg na tydzień.
Czy tak jest faktycznie? Co o tym sądzicie?
Obserwuj wątek
    • aniasol Re: Czy 2 kg na tydzień to nie za dużo? 09.10.06, 13:11
      Witam. Żeczywiscie 2 kilo na tydzien to duzo, moze nawet za duzo. Ale jesli
      rzeczywiście odrzywiasz sie tak jak piszesz to chyba jest wszystko dobrze.
      Prawdopodobnie w pierwszej kolejnosci pozbawiasz sie nadmiaru wody w organizmie,
      później powinno spasc tempo spadania wagi. Pamietaj, ze jakbys miala za duzo
      obiekcji co do tego to przejdz sie do lekarza prowadzacego. Ale wydaje mi sie ze
      ok. Tylko pozazdroscic, ja tak nie mialam. Pozdrawiam
      • basik25 Re: Czy 2 kg na tydzień to nie za dużo? 09.10.06, 14:23
        Myśle,ze to nic złego, tym bardziej, ze jesli ma sie wiecej kilogramów, to one
        na początku szybciej lecą. Nie gniewaj sie,że napisłąm,że wiecej kilogramów,
        ale tak jest. dla pocieszenia, tez okruszkiem nie jestem.
        • myszboz Dzięki za odp. 09.10.06, 21:57
          MAm nadzieje, że wszystko będzie ok. Dam znać za jakiś czas czy to tempo się
          utrzymuje czy nie. Najbardziej boje się efektu jojo, ale w sumie dotyczy on
          drastycznych diet, prawda? Hmm, głodna nie chodzę, zresztą bałabym się ze
          względu na wartość pokarmu, która mogłaby się zmienić. Zobaczymysmile
          • myszboz do basik 09.10.06, 21:58
            Sliczna ta Twoja Majeczka!!! Słodka i prawdziwa maleńka dama.
            • basik25 Re: do basik 10.10.06, 06:48
              dziękuje, no już nie taka mała, bo 16 miesiecy skonczyła, a jaki łobuz, umie sobie skubana na komputerze Teletubisie właczyć.
    • weronikarb Re: Czy 2 kg na tydzień to nie za dużo? 10.10.06, 09:54
      Przy takim odżywianiu nic sie nie stanie. jednak nie zapomnij ujędrniać skóry,
      bo Ci nadmiar zostanie smile
      Przy duzej nadwadze fajnie się traci i szybko w sumie bez wiekszego wysilku,
      zobaczysz jak bedziesz miala do zgubienia 5 kg smile ja juz pol roku walcze -
      tylko ze ja teraz mietka jestem smile))

      Powodzenia
    • kasiaslask uwaga na toksyny 19.10.06, 20:02
      przy tak szybkim spalaniu tkanki tłuszczopwej wydziela się duzo toksyn, które
      wnikają do mleka. ja też tak chudłam po porodzie choć się nie odchudzałam.
      zatrzymałam sie na wadze sprzed ciąży i teraz sobie dalej folguję i nie chudne
      ale też nie tyję, nadal dokarmiam syna piersią.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka